2020.07.01
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
2020.07.01
Linia 1
11 #659
12 #614
13 #677
14 #374
Linia 3
31 #681+682
32 #903
33 #757+758
34 #653+654
35 #685+686
Linia 4
401 #813
402 #506
404 #425
406 #503
Linia 5
503 #852
Linia 11
111 #785
112 #744
113 #788
114 #651
115 #660
116 #652
Linia 17
171 #908
172 #678
173 #905
175 #904
176 #742
177 #909
178 #458
Linia 29
291 #360+406
292 #373+613
Linia 30
3002 #711+712
3004 #765+778
Linia T-5
T-5/1 #5901
T-5/2 #5905
11 #659
12 #614
13 #677
14 #374
Linia 3
31 #681+682
32 #903
33 #757+758
34 #653+654
35 #685+686
Linia 4
401 #813
402 #506
404 #425
406 #503
Linia 5
503 #852
Linia 11
111 #785
112 #744
113 #788
114 #651
115 #660
116 #652
Linia 17
171 #908
172 #678
173 #905
175 #904
176 #742
177 #909
178 #458
Linia 29
291 #360+406
292 #373+613
Linia 30
3002 #711+712
3004 #765+778
Linia T-5
T-5/1 #5901
T-5/2 #5905
Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 07:06 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 7 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
Re: 2020.07.01
Linia 13:
131 #803
132 #808
133 #725+736
134 #809
Linia 16:
161 #910
162 #853
163 #851
164 #901
165 #850
166 #906
167 #854
Linia 43:
4301 #672
4302 #573
4303 #598
131 #803
132 #808
133 #725+736
134 #809
Linia 16:
161 #910
162 #853
163 #851
164 #901
165 #850
166 #906
167 #854
Linia 43:
4301 #672
4302 #573
4303 #598
Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 09:31 przez damianos, łącznie zmieniany 7 razy.
Re: 2020.07.01
274 #264+265
Re: 2020.07.01
Rezerwa na Chebziu na godzinę 6
#658
#658
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/
galeria/
Re: 2020.07.01
211 #753+754
Re: 2020.07.01
Linia 19
1902 #492+493
1903 #707
19xx #451
Poranne 19
1927 #708
1932 #1001
1902 #492+493
1903 #707
19xx #451
Poranne 19
1927 #708
1932 #1001
Ostatnio zmieniony 02 lip 2020, 10:10 przez patryk644, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 2020.07.01
2605 #927
2606 #636+635
2609 #936
260x #932
260x #921
2606 #636+635
2609 #936
260x #932
260x #921
Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 18:10 przez skoti, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: 2020.07.01
2201 #768
2202 #627
2203 #703
2202 #627
2203 #703
Re: 2020.07.01
ZTM ALERT WSTRZYMANIE RUCHU 11.07.
Wstrzymanie ruchu tramwajowego na wysokości przystanku Paśniki Skrzyżowanie w obu kierunkach. Tramwaje linii 7 jadące od strony Bytomia zawracają na Łagiewniki Targowisko, natomiast jadące od strony Katowic zawracają na Chorzów Batory Zajezdnia. Tramwaje linii 17 jadące od strony Chebzia zawracają na Bytom Plac Sikorskiego, a kursujące od strony Chorzowa są chwilowo zablokowane.
Wstrzymanie ruchu tramwajowego na wysokości przystanku Paśniki Skrzyżowanie w obu kierunkach. Tramwaje linii 7 jadące od strony Bytomia zawracają na Łagiewniki Targowisko, natomiast jadące od strony Katowic zawracają na Chorzów Batory Zajezdnia. Tramwaje linii 17 jadące od strony Chebzia zawracają na Bytom Plac Sikorskiego, a kursujące od strony Chorzowa są chwilowo zablokowane.
-
- Posty: 5877
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2020.07.01
1406 #338 -> #282 (wymiana o 14:55 przy zajezdni, kierunek Mysłowice)
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Re: 2020.07.01
174 #417
Ostatnio zmieniony 01 lip 2020, 21:13 przez Seba77, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 2020.07.01
242 #751
-
- Posty: 5877
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2020.07.01
Wieczorno-nocna 13:
1311 #524
1311 #524
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Re: 2020.07.01
Linia 0
0x #1004
0x #1004
-
- Posty: 5877
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2020.07.01
01 #1004
02 #1001
701 #805
702 #556+557
710 #857
711 #746+745
2002 #675+676
2003 #807
2004 #550+551
2005 #781+747
2007 #911
2008 #637+638
SDIP
Ostatnio zmieniony 06 lip 2020, 05:35 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 33 gości