Internal Server Error

Sprawy forum, propozycje, ogłoszenia, regulamin.
Wiadomość
Autor
Damien
Posty: 3300
Rejestracja: 20 gru 2015, 15:54
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Internal Server Error

#1 Post autor: Damien » 15 mar 2016, 14:00

Od jakiegoś czasu niekiedy pojawia się komunikat Internal Server Error przy próbie odwiedzin forum. Dziś wyskoczył ten komunikat przy pisaniu posta i teraz dzisiejszy wątek w DPD zniknął ze strony głównej forum, a mój post jest pusty i nie można go edytować ani skasować.

Trampesar6
Posty: 5876
Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
Lokalizacja: Siem-ce Śl.

#2 Post autor: Trampesar6 » 15 mar 2016, 14:18

Ja natomiast jak wchodzę na stronę główną forum to widzę wszystkie działy i tematy, ale czasami nie widzę tematów z danego dnia (np. z dzisiaj), ale potem je widzę. Obecnie nie widzę dzisiejszego tematu tylko muszę kliknąć w DPD.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów

Awatar użytkownika
Penny
Posty: 9369
Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
Lokalizacja: Chorzów

#3 Post autor: Penny » 15 mar 2016, 14:52

Trampesar6 pisze:Ja natomiast jak wchodzę na stronę główną forum to widzę wszystkie działy i tematy, ale czasami nie widzę tematów z danego dnia (np. z dzisiaj), ale potem je widzę. Obecnie nie widzę dzisiejszego tematu tylko muszę kliknąć w DPD.
To nie jest błąd. Wyświetla się ostatni nieczytany temat, a jeżeli takiego nie ma, to ostatni utworzony.
Damien pisze:Od jakiegoś czasu niekiedy pojawia się komunikat Internal Server Error przy próbie odwiedzin forum. Dziś wyskoczył ten komunikat przy pisaniu posta i teraz dzisiejszy wątek w DPD zniknął ze strony głównej forum, a mój post jest pusty i nie można go edytować ani skasować.
Niestety jest to problem, na który aktualnie mamy znikomy wpływ, gdyż jest wynikiem opóźnień sieci wewnętrznej hostingu w komunikacji z bazą danych.

DW
Posty: 8055
Rejestracja: 13 lis 2006, 19:56
Lokalizacja: Sosnowiec

#4 Post autor: DW » 15 mar 2016, 19:00

Penny pisze:
Damien pisze:Od jakiegoś czasu niekiedy pojawia się komunikat Internal Server Error przy próbie odwiedzin forum. Dziś wyskoczył ten komunikat przy pisaniu posta i teraz dzisiejszy wątek w DPD zniknął ze strony głównej forum, a mój post jest pusty i nie można go edytować ani skasować.
Niestety jest to problem, na który aktualnie mamy znikomy wpływ, gdyż jest wynikiem opóźnień sieci wewnętrznej hostingu w komunikacji z bazą danych.
A to nie jest ten błąd, który wyskakuje przy wykonywaniu kopii bazy danych?

Awatar użytkownika
Penny
Posty: 9369
Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
Lokalizacja: Chorzów

#5 Post autor: Penny » 15 mar 2016, 23:21

DW pisze:A to nie jest ten błąd, który wyskakuje przy wykonywaniu kopii bazy danych?
Owszem, wtedy też się pojawia, ponieważ błąd połączenia z bazą danych lub lock na całej bazie nie jest obsłużony - podobno nowa wersja forum już to ma.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości