Wystawa - konkurs

Dyskusje o spółce.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
KZKGaPowicz
Posty: 5835
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
Lokalizacja: Ruda Śląska

Wystawa - konkurs

#1 Post autor: KZKGaPowicz » 11 sie 2010, 14:54

Każdy, kto wsiądzie do czerwonego Citadisa kursującego na linii tramwajowej nr 16 w Katowicach będzie mógł zobaczyć kolorowe obrazki z tramwajami. To wystawa pofestiwalowa Ogólnopolskiego Festiwalu Ekspresji Dziecięcej i Młodzieżowej. Najmłodsi otrzymali szablony popularnych 105-tek i pomalowali według własnego pomysłu i fantazji.

Wystawa ma charakter konkursu, prosimy o oddawanie głosów na prace, które najbardziej przypadną pasażerom do gustu.

Ekspozycja potrwa do 12.09.2010 r. Pierwsze trzy prace, które uzyskają najwięcej głosów zostaną nagrodzone nagrodami niespodziankami.

Laureaci otrzymają je 18.09.2010 r., podczas Dnia Otwartego w Zakładzie Usługowo Remontowym w Chorzowie.

Tramwaje Śląskie S.A.
[scroll]Tramwaj = czyste powietrze nad miastem i więcej przewiezionych pasażerów niż autobusem!!![/scroll]

Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#2 Post autor: luki » 11 sie 2010, 16:15

Osobiście nie przepadam za całopojazdowymi z szczególnością, że nawet szyba motorowego poszła w oklejenie, dlatego zagłosowałem na nieco mniej oklejone szyby (ale nie zdradzę które ;) )
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 8468
Rejestracja: 12 lis 2006, 06:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3 Post autor: Peter » 11 sie 2010, 20:19

Też już zagłosowałem. Może "zwiększą rozdzielczość" i pomalują jakiś skład ;-) Niektóre prace przypominają mi malunki zrobione kiedyś na #403+404 :)
*SDIP (U.N.O.)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości