Zmiana ta polega na tym, że tramwaje na linii nr 33 w kursach wyjazdowych i zjazdowych do zajezdni Bytom Stroszek zamiast jechać przez Plac Wolności, Załęże i Chorzów Batory będą jechać przez Dąb, Park Śląski, Chorzów Rynek, Chorzów Bałtycka.
https://rj.kzkgop.com.pl/rozklady/2-33/41787/
Zmiany od 2018.10.17
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Zmiany od 2018.10.17
Ostatnio zmieniony 16 paź 2018, 01:07 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 18 gości