Zmiany od 2018.03.05

Dyskusje o organizacji ruchu.
Wiadomość
Autor
rifi
Posty: 821
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:16
Lokalizacja: Katowice

#51 Post autor: rifi » 05 mar 2018, 18:49

elot360 pisze:To uwierz że to nie pierwsza taka sytuacja w historii tego odcinka. Skąd ty się urwałeś.
z samego centrum Katowic. I nie przypominam sobie aby kiedykolwiek w skracaniu trasy od Brynowa nie było niskopodłogowców. Jak robili coś to kursowały citadisy na linii 16, które trojkatowaly na pl. Miarki. Jak robili odcinek na rondzie to również kursowała tam linia 16 na citadisach z rynku do Brynowa. Więc przytocz nam taka sytuacje, gdzie były helmuty przez kilka miesięcy, bo nie mówimy o sporadycznych nockach na helmutach bo w nocy kursują wysokopodłogowe 105Na.

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#52 Post autor: elot360 » 05 mar 2018, 19:04

rifi pisze:Wiec przytocz nam taka sytuacje gdzie byly helmuty przez kilka miesiecy, bo nie mowimy o sporadycznych nockach na helmutach bo w nocy kursuja wysokopodlogowe 105Na.
Linia 36 od 28 czerwca do 1 sierpnia coś ci mówi?
http://phototrans.pl/14,698226,0,Duewag_Pt_902.html
http://tramwaje.wpk.katowice.pl/rozklad ... 8-1-1.html
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

rifi
Posty: 821
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:16
Lokalizacja: Katowice

#53 Post autor: rifi » 05 mar 2018, 20:20

Fakt byl to miesiac ale wowczas kolego nie bylo Bet. A karliki jezdzily na innych trasach. W 99% jestem przekonany ze dwie bety co najmniej trafia na nowa linie lub 16 do brynowa.

gg73
Posty: 1079
Rejestracja: 23 cze 2013, 20:30
Lokalizacja: Katowice

#54 Post autor: gg73 » 05 mar 2018, 20:50

elot360 pisze:To uwierz że to nie pierwsza taka sytuacja w historii tego odcinka. Skąd ty się urwałeś.
Szkoda że nie można grzeczniej. Możesz sobie teraz pouzywac ale nie zjadłeś wszystkich rozumów. I tu i na phototrans.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#55 Post autor: elot360 » 05 mar 2018, 21:21

rifi pisze:Fakt byl to miesiac ale wowczas kolego nie bylo Bet.
A kto mówił o Betach?
rifi pisze:Wiec przytocz nam taka sytuacje gdzie byly helmuty przez kilka miesiecy
Udowodniłem ci że się mylisz i że był okres kiedy na Brynów dojeżdżały pojazdy bez niskiej podłogi? Udowodniłem, panu już podziękuje.
rifi pisze:W 99% jestem przekonany ze dwie bety co najmniej trafia na nowa linie lub 16 do brynowa.
Ten 1% procent cię zgubi.
gg73 pisze:I tu i na phototrans.
Świetnie, kolejny który nie widzi nic złego w tym że osoby które się pode mnie podszywają mają inny adres IP, nie potrafią przepisać mojego nicku bo ich bozia pokarała w zwoje mózgowe i pewnie jeszcze wierzysz każdemu frajerowi który raz napisze że ja to z 10 osób naraz?
Oj tak, jesteś godny tej bandy patałachów którzy onanizują się do swoich anonimowych komentarzy tam którzy od lat mi wmawiają że jestem kilkoma osobami na raz, że jestem taki sraki i owaki, mieszają mnie z błotem i wymieniać mogę w kółko, na wszystko od lat mam oczywiście dowody bo sobie zbieram z nudów.
Jak masz jaja o tym pogadać to zapraszam na PW. Chociaż niewiele spodziewam się po kimś kto wierzy w te brednie.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości