Jeszcze nie ma na stronie KZK GOP komunikatu o nadchodzących zmianach w kursowaniu tramwajów a już ukazały się nowe rozkłady linii: 9, 17 i 47.
I tak:
Linia nr. 9 ma jeździć z Chorzowa Rynku do Chebzia Pętla co 20 min i kursować codziennie.
Linia nr. 17 ma jeździć z Chorzowa Ratusza do Łagiewniki Targowisko co 20 min.
Linia nr. 47 ma jeździć z Łagiewniki Targowisko do Lipiny Mijanka.
I na trasie Lipiny Targowisko - Chebzie Pętla ma zostać uruchomiona komunikacja zastępcza T-11
Zmiany od 2013.09.09
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 20 gości