2022.10.01
2022.10.01
2003 #856
-
- Posty: 5906
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2022.10.01
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Re: 2022.10.01
2001 #855
2002 #857*
* obserwacja SDIP
Ostatnio zmieniony 02 paź 2022, 07:28 przez patryk644, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 2022.10.01
Wieczorne & nocne
2005 #906*
2006 #901*
* obserwacja SDIP
2005 #906*
2006 #901*
* obserwacja SDIP
Re: 2022.10.01
Około 9.00 przez Dąb w kierunku Chorzowa przejechał pociąg specjalny 1100+1263, z Angielską wycieczką na pokładzie .Około 13.00 wracał do Katowic.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości