2016.05.18
2016.05.18
601 #834
602 #829
604 #833
605 #828
606 #838
609 #830
610 #836
611 #826
6xx #839
92 #774
93 #451
94 #732
95 #760
111 #651
112 #653+654
113 #742
114 #506+503
115 #420
116 #649+650
118 #461+460
171 #652
175 #659
176 #677
177 #785
178 #788
1901 #719+720
1902 #683+642
1906 #703+704
1907 #684+756
1908 #599+600
1909 #647+648
1910 #709+710
1911 #856
1912 #717+721
2007 #808
2008 #583+584
2009 #812
2010 #908
602 #829
604 #833
605 #828
606 #838
609 #830
610 #836
611 #826
6xx #839
92 #774
93 #451
94 #732
95 #760
111 #651
112 #653+654
113 #742
114 #506+503
115 #420
116 #649+650
118 #461+460
171 #652
175 #659
176 #677
177 #785
178 #788
1901 #719+720
1902 #683+642
1906 #703+704
1907 #684+756
1908 #599+600
1909 #647+648
1910 #709+710
1911 #856
1912 #717+721
2007 #808
2008 #583+584
2009 #812
2010 #908
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 07:37 przez patryk644, łącznie zmieniany 2 razy.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Linia 5
501 #853
502 #283+285
503 #660
504 #705+706
505 #855
506 #909
507 #661
508 #685+686
509 #851
510 #713+714
511 #614 -> #651
512 #907
501 #853
502 #283+285
503 #660
504 #705+706
505 #855
506 #909
507 #661
508 #685+686
509 #851
510 #713+714
511 #614 -> #651
512 #907
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 18:38 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 8 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
704 #778
705 #801
706 #722
707 #802
708 #786
709 #813
710 #765
711 #779
1401 #689
1402 #783
1403 #749
1404 #670
1405 #672
1406 #679
1407 #669
1408 #782
1409 #784
1501 #840
1502 #849
1503 #845
1504 #846
1505 #843
1506 #844
1507 #822
1508 #841
2004 #268+269
2005 #800
2006 #904
2007 #807
3601 #687
3602 #573
Ok. 07:35 przez przystanek Burowiec w kierunku centrum Katowic przejechał skład nauki jazdy #111+112.
Ok. 10:35 za przystankiem Katowice Rynek/Teatr Śl. w kierunku Zawodzia jechał skład nauki jazdy #141L+142L.
705 #801
706 #722
707 #802
708 #786
709 #813
710 #765
711 #779
1401 #689
1402 #783
1403 #749
1404 #670
1405 #672
1406 #679
1407 #669
1408 #782
1409 #784
1501 #840
1502 #849
1503 #845
1504 #846
1505 #843
1506 #844
1507 #822
1508 #841
2002 #781+747patryk644 pisze:2007 #808
2008 #583+584
2009 #812
2010 #908
2004 #268+269
2005 #800
2006 #904
2007 #807
3601 #687
3602 #573
Ok. 07:35 przez przystanek Burowiec w kierunku centrum Katowic przejechał skład nauki jazdy #111+112.
Ok. 10:35 za przystankiem Katowice Rynek/Teatr Śl. w kierunku Zawodzia jechał skład nauki jazdy #141L+142L.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 15:37 przez Damien, łącznie zmieniany 18 razy.
Re: 2016.05.18
1903 #852patryk644 pisze:1901 #719+720
1902 #683+642
1906 #703+704
1907 #684+756
1908 #599+600
1909 #647+648
1910 #709+710
1911 #856
1912 #717+721
1904 #587+612 *
331 #688
332 #598
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 11:56 przez Penny, łącznie zmieniany 2 razy.
-
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
603 #827patryk644 pisze:601 #834
602 #829
604 #833
605 #828
606 #838
609 #830
610 #836
611 #826
6xx #839
117 #417 opóźniony 22 minuty w kursie o 7:58 z Placu Wolnościpatryk644 pisze:111 #651
112 #653+654
113 #742
114 #506+503
115 #420
116 #649+650
118 #461+460
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 2 razy.
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
linia 1
11 #947
12 #935
13 #938
14 #939
15 #934
16 #945
11 #947
12 #935
13 #938
14 #939
15 #934
16 #945
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 21:36 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 2 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
Re: 2016.05.18
97 #775patryk644 pisze:92 #774
93 #451
94 #732
95 #760
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/
galeria/
Re: 2016.05.18
173 #744patryk644 pisze:171 #652
175 #659
176 #677
177 #785
178 #788
174 #458
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
O godz. 18:25 przez Zabrze Św. Floriana kier. Biskupice Pętla, włączał się w kurs poc. 511 moderus #651 wbite miał na wyświetlaczu " 5 Zabrze Biskupice Pętla" i nie zabierał pasażerów.
O godz. 18:39 przez Zabrze Św. Floriana w kier. Gliwice Zajezdnia jechał #255 odmalowany bez numerów taborowych bez logo TŚ. Rozpoznałem go tylko po tym że w środku miał szablon numeru taborowego i grzybek WN z przodu
Obsady
linia 4
401 #803
403 #811
wieczorne i nocne
linia 3
311 #267
313 #425
314 #476
315 #639
O godz. 18:39 przez Zabrze Św. Floriana w kier. Gliwice Zajezdnia jechał #255 odmalowany bez numerów taborowych bez logo TŚ. Rozpoznałem go tylko po tym że w środku miał szablon numeru taborowego i grzybek WN z przodu
Obsady
linia 4
401 #803
403 #811
wieczorne i nocne
linia 3
311 #267
313 #425
314 #476
315 #639
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 21:34 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 2 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
-
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2016.05.18
1909 #647+648 -> #495+496 (Skład widziany o godzinie 18:34 na przystanku Dąb Kościół, kier. Katowice Pl. Miarki)Penny pisze:1903 #852patryk644 pisze:1901 #719+720
1902 #683+642
1906 #703+704
1907 #684+756
1908 #599+600
1909 #647+648
1910 #709+710
1911 #856
1912 #717+721
1904 #587+612 *
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
603 #830 (od wyjazdu!)Seba77 pisze:607 #839Penny pisze:603 #827patryk644 pisze:601 #834
602 #829
604 #833
605 #828
606 #838
609 #830
610 #836
611 #826
608 #824
609 #830 -> #823 16:35 Katowice Rynek kier. Brynów Pętla
609 #823 (od wyjazdu!)
703 #854Damien pisze:704 #778
705 #801
706 #722
707 #802
708 #786
709 #813
710 #765
711 #779
212 #701+748skoti pisze:218 #664
214 #665
-
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Co do poc. 603 to potwierdzam. Nie było żadnej podmiany, a "Heńka" widziałem o 18:39 na przystanku Dąb Kościół w kierunku Politechniki Śląskiej.DW pisze:603 #830 (od wyjazdu!)Seba77 pisze:607 #839Penny pisze:603 #827patryk644 pisze:601 #834
602 #829
604 #833
605 #828
606 #838
609 #830
610 #836
611 #826
608 #824
609 #830 -> #823 16:35 Katowice Rynek kier. Brynów Pętla
609 #823 (od wyjazdu!)
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Re: 2016.05.18
9x #773elot360 pisze:97 #775patryk644 pisze:92 #774
93 #451
94 #732
95 #760
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
O godzinie 9:46 przyjechał Nadzór Ruchu, zatrzymał się tuż za przystankiem autobusowym Sosnowiec Estakada.
Może zacznij używać znaku "->" jako podmiana niż cytować i pisać bez podmiany....
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości