2015.12.08
2015.12.08
111 #374
112 #370+371
113 #425
114 #259+267
115 #733
116 #556+557
117 #417
118 #254+255
331 #695
332 #749
112 #370+371
113 #425
114 #259+267
115 #733
116 #556+557
117 #417
118 #254+255
331 #695
332 #749
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 1 raz.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
-
- Posty: 5904
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
13 #924
1x #947
33 #583+584
3x #685+686
503 #506
504 #420
505 #425
506 #719+720
507 #856
509 #451
511 #564
512 #717+721
705 #760
9x #490
9x #716
9x #587
9x #775
1908 #647+648
1911 #705+706
3001 #612
391 #791
392 #703
4901 #321
4903 #340
1x #947
33 #583+584
3x #685+686
501 #855mi4chal254 pisze:502 #726+727
508 #681+682
503 #506
504 #420
505 #425
506 #719+720
507 #856
509 #451
511 #564
512 #717+721
705 #760
9x #490
9x #716
9x #587
9x #775
1907 #781+747Penny pisze:1902 #672+688
1903 #853
1904 #675+676
1905 #731+730
1906 #711+712
1909 #771+772
1908 #647+648
1911 #705+706
3001 #612
391 #791
392 #703
4901 #321
4903 #340
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 13:13 przez tramwajarze z19, łącznie zmieniany 2 razy.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
-
- Posty: 594
- Rejestracja: 16 mar 2013, 14:38
- Lokalizacja: Katowice
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
2201 #762
2202 #646
2203 #748
2204 #535
2205 #752
2206 #754
281 #524
282 #737
283 #728
284 #617
285 #740
2202 #646
2203 #748
2204 #535
2205 #752
2206 #754
281 #524
282 #737
283 #728
284 #617
285 #740
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 19:09 przez krystian517, łącznie zmieniany 2 razy.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Linia 3
34 #341+342
35 #685+686
Linia 4
401 #815
403 #811
404 #814
Linia 5
510 #861
Linia 16
163 #839*
Linia 43
4304 #670*
* - Info tramwajarze z19
32 #653+654tramwajarze z19 pisze:33 #583+584
3x #685+686
34 #341+342
35 #685+686
Linia 4
401 #815
403 #811
404 #814
Linia 5
502 #726+727 -> #259+267tramwajarze z19 pisze:501 #855mi4chal254 pisze:502 #726+727
508 #681+682
503 #506
504 #420
505 #425
506 #719+720
507 #856
509 #451
511 #564
512 #717+721
510 #861
Linia 16
163 #839*
Linia 43
4304 #670*
* - Info tramwajarze z19
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
Re: 2015.12.08
114 #259+267 -> #360+406Penny pisze:111 #374
112 #370+371
113 #425
114 #259+267
115 #733
116 #556+557
117 #417
118 #254+255
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
-
- Posty: 5904
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
603 #827Seba77 pisze:601 #824
602 #832
604 #821
605 #834
606 #831
609 #835
608 #826
709 #722tramwajarze z19 pisze:705 #760
710 #699
134 #725+736Penny pisze:131 #669Patryk105 pisze:133 #283+285Trampesar6 pisze:132 #637+638
1405 #702pitrekgaga pisze:1401 #691
1402 #782
1406 #607
1501? #843Penny pisze:1503 #841pitrekgaga pisze:1508 #848
161 #836mi4chal254 pisze:163 #839*
* - Info tramwajarze z19
162 #823
2001 #807Penny pisze:2002 #812pitrekgaga pisze:2006 #808
2005? #802
2008 #801
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 19:28 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 6 razy.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
Co najmniej od godz. 15:00 na linii 38 jeździ #1167trajtek pisze:O 10:07 na stronie KZK GOP na facebooku pojawił się następujący komunikat:Uwaga!
Awaria tramwaju na linii nr 38. Funkcjonuje autobusowa komunikacja zastępcza.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
211 #759
212 #508+534
214 #751
215 #701
216 #636+635
217 #700+694 -> #530+540 (podmiana pomiędzy 11:30 a 16:00; o 16:00 i 17:00 #530+540 jechał z wyłączonym oświetleniem wewnętrznym w II wagonie, prawdopodobnie pasażerów zabierał tylko do I wozu)
218 #768
381 ? -> BRAK OBSADY -> #1167
212 #508+534
214 #751
215 #701
216 #636+635
217 #700+694 -> #530+540 (podmiana pomiędzy 11:30 a 16:00; o 16:00 i 17:00 #530+540 jechał z wyłączonym oświetleniem wewnętrznym w II wagonie, prawdopodobnie pasażerów zabierał tylko do I wozu)
218 #768
245 #664skoti pisze:241 #627
243 #525
285 #761 -> #740 (podmiana pomiędzy 10:30 a 15:30)krystian517 pisze:281 #524
282 #737
283 #728
284 #617
285 #740
Zatem:tramwajarze z19 pisze:Co najmniej od godz. 15:00 na linii 38 jeździ #1167trajtek pisze:O 10:07 na stronie KZK GOP na facebooku pojawił się następujący komunikat:Uwaga!
Awaria tramwaju na linii nr 38. Funkcjonuje autobusowa komunikacja zastępcza.
381 ? -> BRAK OBSADY -> #1167
707 #779Trampesar6 pisze:709 #722tramwajarze z19 pisze:705 #760
710 #699
1507 #844Trampesar6 pisze:1501? #843Penny pisze:1503 #841pitrekgaga pisze:1508 #848
1901 #852tramwajarze z19 pisze:1907 #781+747Penny pisze:1902 #672+688
1903 #853
1904 #675+676
1905 #731+730
1906 #711+712
1909 #771+772
1908 #647+648
1911 #705+706
4301 #680mi4chal254 pisze:4304 #670
4305 #746
-
- Posty: 5904
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
1910 #857hanys76 pisze:19xx #857 16.41 SCC kier. Stroszek.Penny pisze:1901 #852tramwajarze z19 pisze:1907 #781+747Penny pisze:1902 #672+688
1903 #853
1904 #675+676
1905 #731+730
1906 #711+712
1909 #771+772
1908 #647+648
1911 #705+706
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 15 gości