Tutaj piszemy o wszystkim co się działo danego dnia.
-
skoti
- Posty: 10450
- Rejestracja: 04 maja 2010, 20:14
- Lokalizacja: Sosnowiec
#1
Post
autor: skoti » 12 wrz 2015, 08:45
2601 #921
2602 #937
2603 #943
2604 #926
2605 #932
2606 #928
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 09:26 przez
skoti, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Peter
- Posty: 8468
- Rejestracja: 12 lis 2006, 06:46
- Lokalizacja: Katowice
-
Kontakt:
#2
Post
autor: Peter » 12 wrz 2015, 09:22
113 #259
117 #614
331 #736
*SDIP (U.N.O.)
-
skoti
- Posty: 10450
- Rejestracja: 04 maja 2010, 20:14
- Lokalizacja: Sosnowiec
#3
Post
autor: skoti » 12 wrz 2015, 09:46
271 #761
272 #673
273 #621
274 #591 -> #286 -> #790
275 #275
276 #523
277 #790
278 #740
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 22:07 przez
skoti, łącznie zmieniany 3 razy.
-
Seba77
- Posty: 11312
- Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
- Lokalizacja: Pszczyna
#4
Post
autor: Seba77 » 12 wrz 2015, 09:57
601 #830
603 #832
605 #827
607 #826
609 #821
611 #839
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 15:13 przez
Seba77, łącznie zmieniany 1 raz.
-
trajtek
- Posty: 1457
- Rejestracja: 29 lis 2014, 12:52
- Lokalizacja: Hindenburg
#5
Post
autor: trajtek » 12 wrz 2015, 11:36
Linia 1 (na trasie Gliwice Zajezdnia - Zabrze Plac Wolności)
13 #911
14 #910
Linia 3 (na trasie Mikulczyce Pętla - Zabrze Plac Wolności)
31 #341+342
32 #373+613 (w kierunku Pl. Wolnosci jeździ jako ZMIANA TRASY)
Linia 4 (na trasie Gliwice Zajezdnia - Zabrze Plac Wolności)
403 #902
404 #903 (numer pociągu zasłonięty tabliczka ZMIANA TRASY)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 15:14 przez
trajtek, łącznie zmieniany 1 raz.
-
mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
#6
Post
autor: mi4chal744 » 12 wrz 2015, 13:01
Linia 5
501 #685+686
503 #726+727
Linia 38
381 #954
Info tramwajarze z19
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
-
pitrekgaga
- Posty: 594
- Rejestracja: 16 mar 2013, 14:38
- Lokalizacja: Katowice
#7
Post
autor: pitrekgaga » 12 wrz 2015, 13:46
1401 #675
1405 #689
14 BRYNÓW CENTRUM PRZESIADKOWE - Plac Miarki - Rynek - Zawodzie - Szopienice - MYSŁOWICE DW. PKP
-
Seba77
- Posty: 11312
- Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
- Lokalizacja: Pszczyna
#8
Post
autor: Seba77 » 12 wrz 2015, 15:15
pitrekgaga pisze:1401 #675
1405 #689
1403 #676
1407 #691
1409 #669
2001 #810
2003 #812
2005 #800
2007 #813
-
666
- Posty: 468
- Rejestracja: 26 cze 2009, 21:43
- Lokalizacja: Gliwice
#9
Post
autor: 666 » 12 wrz 2015, 16:31
trajtek pisze:Linia 1 (na trasie Gliwice Zajezdnia - Zabrze Plac Wolności)
13 #911
14 #910
Po stronie Zaborza/Chebzia:
15 #256
16 #374
-
Seba77
- Posty: 11312
- Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
- Lokalizacja: Pszczyna
#10
Post
autor: Seba77 » 12 wrz 2015, 16:38
131 #771+772
133 #781+747
161 #833
163 #838
165 #836
231 #308
-
Patryk105
- Posty: 1690
- Rejestracja: 01 paź 2007, 19:42
- Lokalizacja: Chorzów
#11
Post
autor: Patryk105 » 12 wrz 2015, 17:05
Peter pisze:113 #259
117 #614
111 #651
112 #744
114 #461 *
115 #785
Peter pisze:331 #736
332 #692
* - dodane 19:33
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez
Patryk105, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
-
skoti
- Posty: 10450
- Rejestracja: 04 maja 2010, 20:14
- Lokalizacja: Sosnowiec
#12
Post
autor: skoti » 12 wrz 2015, 17:43
1503 #840
1507 #848
212 #753
218 #768
-
Seba77
- Posty: 11312
- Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
- Lokalizacja: Pszczyna
#13
Post
autor: Seba77 » 12 wrz 2015, 18:43
01 #829
02 #835
4301 #695
4303 #702
-
Patryk105
- Posty: 1690
- Rejestracja: 01 paź 2007, 19:42
- Lokalizacja: Chorzów
#14
Post
autor: Patryk105 » 12 wrz 2015, 19:31
901 #776
904 #354
19xx #647+648
Pozdrawiam
-
Seba77
- Posty: 11312
- Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
- Lokalizacja: Pszczyna
#15
Post
autor: Seba77 » 12 wrz 2015, 19:35
Patryk105 pisze:19xx #647+648
1907 #755+756
1909 #647+648
1911 #719+720
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 20:03 przez
Seba77, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Penny
- Posty: 9369
- Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
- Lokalizacja: Chorzów
#16
Post
autor: Penny » 12 wrz 2015, 19:40
701 #703
707 #612
709 #704
Patryk105 pisze:901 #776
904 #354
902 #773
903 #709
910 #774
176 #460
177 #425
179 #733
-
skoti
- Posty: 10450
- Rejestracja: 04 maja 2010, 20:14
- Lokalizacja: Sosnowiec
#17
Post
autor: skoti » 12 wrz 2015, 19:58
241 #602
242 #754
243 #625
244 #751
245 #737
-
tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
-
Kontakt:
#18
Post
autor: tramwajarze z19 » 12 wrz 2015, 19:59
Penny pisze:176 #460
177 #425
179 #733
174 #458
(widziany w trakcie zjazdu na Stroszek)
4901 #620
(11:17, Dąbrowa Miejska Leśna ->Stroszek Zajezdnia)
4903 #705+706
(11:09 Stroszek Osiedle ->Bytom Plac Sikorskiego)
Dopisałem numer pociągu przy #458.
// Boguś
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2015, 22:00 przez
tramwajarze z19, łącznie zmieniany 2 razy.
Linia
179:
TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice -
SIEDLISKA
179/3 #5504
-
krystian517
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
#19
Post
autor: krystian517 » 12 wrz 2015, 20:17
2201 #646
2202 #748
2203 #664
2204 #667
2205 #663
2206 #575
-
Boguś
- Posty: 4741
- Rejestracja: 17 lis 2006, 16:30
- Lokalizacja: Katowice-Piotrowice
#20
Post
autor: Boguś » 12 wrz 2015, 22:03
Penny pisze:Patryk105 pisze:901 #776
904 #354
902 #773
903 #709
910 #774
909 #707
Seba77 pisze:pitrekgaga pisze:1401 #675
1405 #689
1403 #676
1407 #691
1409 #669
1405 #687
17:03 Katowice Rynek -> Mysłowice Dworzec PKP
Patryk105 pisze:Peter pisze:331 #736
332 #692
332 #749
17:40 Chorzów Rynek -> Chorzów Metalowców
-
Trampesar6
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
#21
Post
autor: Trampesar6 » 12 wrz 2015, 22:41
19xx #620 22:36 Chorzów Rynek, kier. Stroszek Zajezdnia
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
#22
Post
autor: mi4chal744 » 12 wrz 2015, 23:10
O godzinie 20:50 przez Pl. Wolności w kier. Zaborza jechała E1 (nie widziałem nr taborowych) z napisem "Przejazd Techniczny"
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
-
Trampesar6
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
#23
Post
autor: Trampesar6 » 12 wrz 2015, 23:40
617 #699
1111 #658
Seba77 pisze:Patryk105 pisze:19xx #647+648
1907 #755+756
1909 #647+648
1911 #719+720
19xx #711+712
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
Seba77
- Posty: 11312
- Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
- Lokalizacja: Pszczyna
#24
Post
autor: Seba77 » 13 wrz 2015, 09:19
Trampesar6 pisze:Seba77 pisze:Patryk105 pisze:19xx #647+648
1907 #755+756
1909 #647+648
1911 #719+720
19xx #711+712
1901 #717+721
1903 #711+712
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości