2015.02.13
2015.02.13
601 #825
602 #831
603 #822
604 #833
605 #832
606 #824
607 #838
608 #828
609 #820
610 #837
611 #824
612 #806
111 #695
112 #669
114 #670
602 #831
603 #822
604 #833
605 #832
606 #824
607 #838
608 #828
609 #820
610 #837
611 #824
612 #806
111 #695
112 #669
114 #670
Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 16:57 przez Seba77, łącznie zmieniany 9 razy.
1901 #681+682
1902 #456+457
1903 #490
1904 #719+720
1905 #717+721
1906 #711+712
1907 #684
1908 #713+714
1909 #492+493
1910 #705+706
1911 #707
1912 #647+648
Poranne
1922 #683 w ferie wykonuje pierwszy kurs pociągu 1912
1902 #456+457
1903 #490
1904 #719+720
1905 #717+721
1906 #711+712
1907 #684
1908 #713+714
1909 #492+493
1910 #705+706
1911 #707
1912 #647+648
Poranne
1922 #683 w ferie wykonuje pierwszy kurs pociągu 1912
Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 17:01 przez Penny, łącznie zmieniany 2 razy.
- KZKGaPowicz
- Posty: 5835
- Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
- Lokalizacja: Ruda Śląska
Linia 18:
Poc. 181 #373
Poc. 182 #742
Poc. 183 #458
Poc. 184 #417
Poc. 185 #612
Poc. 186 #678
W związku z zawieszeniem linii nr 18, od dnia jutrzejszego ograniczam swoją działalność na FTŚ. Dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę przez te prawie 7 lat.
Poc. 181 #373
Poc. 182 #742
Poc. 183 #458
Poc. 184 #417
Poc. 185 #612
Poc. 186 #678
W związku z zawieszeniem linii nr 18, od dnia jutrzejszego ograniczam swoją działalność na FTŚ. Dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę przez te prawie 7 lat.
[scroll]Tramwaj = czyste powietrze nad miastem i więcej przewiezionych pasażerów niż autobusem!!![/scroll]
701 #760
702 #778
703 #732
704 #716
705 #775
706 #321
707 #709
708 #777
709 #703
710 #774
711 #622
132 #573
134 #268+269
135 #676
2001 #814
2002 #604+603 -> #268+269 Podmiana na Chorzów Batory Zajezdnia około godz. 16
2003 #808
2004 #637+638
2005 #801
2006 #767
2007 #805
2008 #250+251
2009 #810 -> #809
2010 #800 -> #813
702 #778
703 #732
704 #716
705 #775
706 #321
707 #709
708 #777
709 #703
710 #774
711 #622
132 #573
134 #268+269
135 #676
2001 #814
2002 #604+603 -> #268+269 Podmiana na Chorzów Batory Zajezdnia około godz. 16
2003 #808
2004 #637+638
2005 #801
2006 #767
2007 #805
2008 #250+251
2009 #810 -> #809
2010 #800 -> #813
Ostatnio zmieniony 13 lut 2015, 20:01 przez Penny, łącznie zmieniany 6 razy.
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
01 #679
02 #270+271
03 #672+688
04 #734+735
02 #270+271
03 #672+688
04 #734+735
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Peter, łącznie zmieniany 1 raz.
*SDIP (U.N.O.)
-
- Posty: 594
- Rejestracja: 16 mar 2013, 14:38
- Lokalizacja: Katowice
Re: 2015.02.13
Linia 5:
505 #744
506 #649+650
Linia 9:
96 #487
Linia 11:
Linia 17:
172 #912
Linia 47:
471 #710
473 #785 (13:50 Bytom Łagiewniki Targowisko k. Bytom Plac Sikorskiego)
504 #556+557Penny pisze:507 #564+565
505 #744
506 #649+650
Linia 9:
93 #791Penny pisze:95 #715
96 #487
Linia 11:
113 #725Seba77 pisze:111 #695
112 #669
114 #670
Linia 17:
172 #912
Linia 47:
471 #710
473 #785 (13:50 Bytom Łagiewniki Targowisko k. Bytom Plac Sikorskiego)
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/
galeria/
Re: 2015.02.13
11 #945
14 #938
31 #561+382
32 #506+503
33 #651
403 #811
14 #938
31 #561+382
32 #506+503
33 #651
403 #811
503 #757+758elot360 pisze:504 #556+557Penny pisze:507 #564+565
505 #744
506 #649+650
Re: 2015.02.13
12 #942trajtek pisze:11 #945
14 #938
501 #254+255trajtek pisze:503 #757+758elot360 pisze:504 #556+557Penny pisze:507 #564+565
505 #744
506 #649+650
502 #420+419
5xx #260+261
Rezerwa pl.Sikorskiego godz.15- ta:
- #495+496
Pozdrawiam
Wydarzenia:
O 12:54 z przyst. Pogoń Kościół do Milowic poc. 211 jechał opóźniony 16 minut.
O 15:07 z przyst. S-c Osiedle Wanda do Będzina jechały zaraz za sobą 27x #790 i 271 #661. Oba do Osiedla Zamkowego. W poc. 271 nie było pasażerów i jechał 2 minuty przed czasem.
Obsady:
1504 #841
211 #625
217 #523
2604 #927
2605 #923
2606 #926
2607 #928
271 #661 -> #790 (#661 - o 15:00, #790 - o 3:30) *
272 #440+446
273 #537+529
274 #524 (o 3:30) *
275 #517+595
276 #553+513
277? #790 (o 15:00)
3101 #921 lub #931 *
3102 #509
3103 #937
3104 #700
EDYCJA (14.02, 10:20):
Dopisałem obsady na poc. 271, 274 i 3101.
O 12:54 z przyst. Pogoń Kościół do Milowic poc. 211 jechał opóźniony 16 minut.
O 15:07 z przyst. S-c Osiedle Wanda do Będzina jechały zaraz za sobą 27x #790 i 271 #661. Oba do Osiedla Zamkowego. W poc. 271 nie było pasażerów i jechał 2 minuty przed czasem.
Obsady:
1504 #841
211 #625
217 #523
2604 #927
2605 #923
2606 #926
2607 #928
271 #661 -> #790 (#661 - o 15:00, #790 - o 3:30) *
272 #440+446
273 #537+529
274 #524 (o 3:30) *
275 #517+595
276 #553+513
277? #790 (o 15:00)
3101 #921 lub #931 *
3102 #509
3103 #937
3104 #700
EDYCJA (14.02, 10:20):
Dopisałem obsady na poc. 271, 274 i 3101.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 10:27 przez DW, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: 2015.02.13
115 #702elot360 pisze:113 #725Seba77 pisze:111 #695
112 #669
114 #670
391 #776
Pozdrawiam
1501 #849DW pisze:1504 #841
1502 #840
1503 #847
1508 #843
161 #839
162 #691+689
163 #835
164 #781+747
165 #821
Dodałem cytat z obsadą poc.1504.
// Boguś
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 21:41 przez Seba77, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 2015.02.13
91 #705elot360 pisze:93 #791Penny pisze:95 #715
96 #487
97 #355
472 #642elot360 pisze:471 #710
473 #785
475 #652
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 2 razy.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
- KZKGaPowicz
- Posty: 5835
- Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
- Lokalizacja: Ruda Śląska
13 #934Patryk105 pisze:12 #942trajtek pisze:11 #945
14 #938
401 Citadistrajtek pisze:403 #811
Penny pisze:91 #705elot360 pisze:93 #791Penny pisze:95 #715
96 #487
97 #355
173 #906Penny pisze:172 #912
Nocne:
407 #939
515 #744mi4chal254 pisze:511 #613Penny pisze:512 #658
513 #639
518 #788
116 #674
117 #746
1511 #761
211 #627 (w kursie o 3:04 z Będzina do Milowic)
Czemu akurat "S2"? Bardziej nazwałbym go S18KZKGaPowicz pisze:Linia S:
Poc. S2 #614
Rezerwa - Plac Sikorskiego (o północy):
#579+610, #716
O 1:17 na placu Sikorskiego stał wagon #642 jako "ZJAZD DO ZAJEZDNI" z numerem poc. "2". Wcześniej kursował na poc. 472, więc zapewne po zjeździe do zajezdni Gliwice o 23:46 wyjechał z niej i skierował się do Bytomia.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości