2015.01.27
2015.01.27
604 #823
605 #822
606 #837
607 #828
608 #832
611 #834
O 7:25 przez Chorzów Rynek w kier. zajezdni Zawodzie zjeżdżał awaryjnie #821.
605 #822
606 #837
607 #828
608 #832
611 #834
O 7:25 przez Chorzów Rynek w kier. zajezdni Zawodzie zjeżdżał awaryjnie #821.
271 #661
272 #440+446
273 #521+518
274 #663
275 #629+630
276 #633+634
277 #525
278 #517+595 -> #530+540
Ok. godz. 8:13 w Sosnowcu ulicą Andersa w kierunku Dańdówki, zaraz za poc. 277 jechał skład #629+630. Trójkątował na Dańdówce i do Będzina wracał jako poc. 275.
272 #440+446
273 #521+518
274 #663
275 #629+630
276 #633+634
277 #525
278 #517+595 -> #530+540
Ok. godz. 8:13 w Sosnowcu ulicą Andersa w kierunku Dańdówki, zaraz za poc. 277 jechał skład #629+630. Trójkątował na Dańdówce i do Będzina wracał jako poc. 275.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 13:35 przez skoti, łącznie zmieniany 3 razy.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
-
- Posty: 594
- Rejestracja: 16 mar 2013, 14:38
- Lokalizacja: Katowice
- KZKGaPowicz
- Posty: 5835
- Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
- Lokalizacja: Ruda Śląska
O 9:25 przez katowicki Rynek od Placu Miarki do Zawodzia jechała Pesa z wyłączonymi wyświetlaczami.
701 #709
710 #704
1401 #673
1402 #695
1403 #282
1404 #767
1407 #749
1502 #848
1503 #840 (o 9:00)
1504 #841
1507 #846
1508 #843
2001 #805
2002 #731+730
2003 #803
2004 #672+688
2010 #800
215 #694
361 #693
364 #801
365 #699
602 #829Seba77 pisze:604 #823
605 #822
606 #837
607 #828
608 #832
611 #834
701 #709
710 #704
1401 #673
1402 #695
1403 #282
1404 #767
1407 #749
1501 #844R_G pisze:1503 #847
1502 #848
1503 #840 (o 9:00)
1504 #841
1507 #846
1508 #843
1905 #681+682Penny pisze:1901 #711+712
1906 #717+721 wymaga potwierdzenia
1907 #713+714 wymaga potwierdzenia
1908 #257+258
1909 #647+648
1910 #719+720
2001 #805
2002 #731+730
2003 #803
2004 #672+688
2010 #800
213 #768 (o 8:50)R_G pisze:212 #623+624 (powrócił)
214 #664
215 żelazko
216 #617
217 #627+667
218 #753
215 #694
O 11:25 #943 jechał ul. Piłsudskiego w Sosnowcu do Milowic w planie poc. 2602.skoti pisze:2605 #941 -> #943 -> #936KonstalN pisze:2607 #929 -> #790 widziany 9:30skoti pisze:2601 #931
2602 #926
2603 #286
2604 #932
2605 #941
2606 #928
2607 #929
2608 #943
2609 #927
2610 #923
2608 #943 -> #927 -> #926
O 8:50 był na poc. 213.R_G pisze:281 #768
361 #693
364 #801
365 #699
-
- Posty: 283
- Rejestracja: 27 lut 2008, 18:21
- Lokalizacja: Zabrze
31 #461+460trajtek pisze:33 #659
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 18:31 przez Rafał z Helenki, łącznie zmieniany 1 raz.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
O godzinie 17:00 przez przystanek Stroszek Targowisko w kierunku zajezdni jechał skład Nauki Jazdy w postaci #111+112.
Od godziny 16:00 na torze rezerwowym na Placu Sikorskiego stoi zdefektowany #347 (najprawdopodobniej z linii 9) w przeciwnym kierunku do jazdy.
Rezerwa na Placu Sikorskiego w Bytomiu o godzinie 17:30:
- #644+344
- #451 (z tablicami linii 9)
Od godziny 16:00 na torze rezerwowym na Placu Sikorskiego stoi zdefektowany #347 (najprawdopodobniej z linii 9) w przeciwnym kierunku do jazdy.
Rezerwa na Placu Sikorskiego w Bytomiu o godzinie 17:30:
- #644+344
- #451 (z tablicami linii 9)
475 #652Penny pisze:473 #660
474 #651
9x #716Penny pisze:94 #773
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 18:31 przez tramwajarze z19, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
2607 #929 -> #790 -> #929DW pisze:O 11:25 #943 jechał ul. Piłsudskiego w Sosnowcu do Milowic w planie poc. 2602.skoti pisze:2605 #941 -> #943 -> #936KonstalN pisze:2607 #929 -> #790 widziany 9:30skoti pisze:2601 #931
2602 #926
2603 #286
2604 #932
2605 #941
2606 #928
2607 #929
2608 #943
2609 #927
2610 #923
2608 #943 -> #927 -> #926
2603 #286 -> #941
2609 #927 -> #943
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 21:17 przez skoti, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 594
- Rejestracja: 16 mar 2013, 14:38
- Lokalizacja: Katowice
Wydarzenia:
- ok. 18:26 doszło do zatrzymania na Wolności w Zabrzu, poc. 33 stał bez pasażerów i motorowego oraz miał wbite na wyświetlaczach "ZMIANA TRASY", za nim stały jeszcze 3 inne tramwaje (505, 16, 515) oraz nieoznakowany radiowóz. O 18:30 wszystko ruszyło.
- ok. 18:40 na Zabrze de Gaulle'a widziany był wagon #744 oznakowany jako linia 29 jadący w kierunku Zabrza (zgodnie z rozkładem po 17 zjeżdża on do zajezdni).
Linia 1:
12 #947*
13 #938*
16 #934
1x #945
Linia 3:
Linia 4:
Wieczorno - nocne:
Linia 5:
511 #651
515 #476
516 #742
518 #417
* - obsada wypisana z rozkładu
info: sms od elot360
P.S Edycja 20:55 - poprawiłem błędy...
- ok. 18:26 doszło do zatrzymania na Wolności w Zabrzu, poc. 33 stał bez pasażerów i motorowego oraz miał wbite na wyświetlaczach "ZMIANA TRASY", za nim stały jeszcze 3 inne tramwaje (505, 16, 515) oraz nieoznakowany radiowóz. O 18:30 wszystko ruszyło.
- ok. 18:40 na Zabrze de Gaulle'a widziany był wagon #744 oznakowany jako linia 29 jadący w kierunku Zabrza (zgodnie z rozkładem po 17 zjeżdża on do zajezdni).
Linia 1:
12 #947*
13 #938*
16 #934
1x #945
Linia 3:
34 #757+758Rafał z Helenki pisze:31 #461+460trajtek pisze:33 #659
Linia 4:
401 #816trajtek pisze:Linia 4:
4xx #733
Wieczorno - nocne:
Linia 5:
511 #651
515 #476
516 #742
518 #417
* - obsada wypisana z rozkładu
info: sms od elot360
P.S Edycja 20:55 - poprawiłem błędy...
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 23:14 przez pitrekgaga, łącznie zmieniany 3 razy.
14 BRYNÓW CENTRUM PRZESIADKOWE - Plac Miarki - Rynek - Zawodzie - Szopienice - MYSŁOWICE DW. PKP
Przed godz. 20:00 zaczął się bałagan na liniach 26 i 27. Jeżdżą parami i nie w swoich planach.
Obserwatorium przystanek: S-c Dębowa Góra Tabelna:
- 19:28 poc. 2601 #931, kier. Mysłowice, bez przedniej osłony sprzęgu (w planie poc. 2609).
- 19:48 poc. 2609 #943, kier. Mysłowice w planie poc. 2601.
- 19:55 poc. 2603 #941 (13 minut przed czasem).
- 19:52 poc. 2712 #524, kier. Kazimierz, parę minut za nim pusty wagon #286.
- 20:26 poc. 2712 #663, kier. Będzin.
- 20:40 poc. 2601 #931, kier. Milowice i poc. 2609 #943, kier. S-c Dworzec PKP.
- 20:42 poc. 274 nie wykonał kursu do Kazimierza.
- 20:55 w kierunku Będzina jadą razem poc. 2712 #524 i 2715 #534.
Obserwatorium przystanek: S-c Dębowa Góra Tabelna:
- 19:28 poc. 2601 #931, kier. Mysłowice, bez przedniej osłony sprzęgu (w planie poc. 2609).
- 19:48 poc. 2609 #943, kier. Mysłowice w planie poc. 2601.
- 19:55 poc. 2603 #941 (13 minut przed czasem).
- 19:52 poc. 2712 #524, kier. Kazimierz, parę minut za nim pusty wagon #286.
- 20:26 poc. 2712 #663, kier. Będzin.
- 20:40 poc. 2601 #931, kier. Milowice i poc. 2609 #943, kier. S-c Dworzec PKP.
- 20:42 poc. 274 nie wykonał kursu do Kazimierza.
- 20:55 w kierunku Będzina jadą razem poc. 2712 #524 i 2715 #534.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 21:18 przez skoti, łącznie zmieniany 6 razy.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości