2013.09.27
2013.09.27
601 #815
602 #781+747
603 #811
604 #809
605 #807
606 #715
607 #812
608 #803
609 #808
610 #464+465
611 #814
612 #364+392
111 #909
112 #903
113 #908
114 #901
1901 #766
1902 #703+704
1903 #471+478
1904 #579+610
1905 #272+273
1906 #548+488
1907 #257+258
1909 #765
1910 #492+493
1911 #354+355
1912 #717+721
331 #749
332 #695
333 #676
602 #781+747
603 #811
604 #809
605 #807
606 #715
607 #812
608 #803
609 #808
610 #464+465
611 #814
612 #364+392
111 #909
112 #903
113 #908
114 #901
1901 #766
1902 #703+704
1903 #471+478
1904 #579+610
1905 #272+273
1906 #548+488
1907 #257+258
1909 #765
1910 #492+493
1911 #354+355
1912 #717+721
331 #749
332 #695
333 #676
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, 22:40 przez Seba77, łącznie zmieniany 5 razy.
Linia 26A:
2602 #508 -> #941 (widz. po 14:00)
2606 #938 -> #450 (widz. przed 14:00)
2607 #926
2608 #937
Linia 27:
273 #274+275
274 #623+624
275 #530+540
276 #440+446
2601 #928KonstalN pisze:2603 #927
2604 #923
2605 #931
2602 #508 -> #941 (widz. po 14:00)
2606 #938 -> #450 (widz. przed 14:00)
2607 #926
2608 #937
Linia 27:
272 #751+752KonstalN pisze:271 #762
273 #274+275
274 #623+624
275 #530+540
276 #440+446
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, 14:41 przez skoti, łącznie zmieniany 2 razy.
- KZKGaPowicz
- Posty: 5835
- Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
- Lokalizacja: Ruda Śląska
391 #773
393 #778
393 #778
Coś się musiało dziać, bo kurs o 14:56 ze Stroszka Osiedla kier. Katowice jechał składem #579+610 i został zakończony na Pl. Sikorskiego (a poc. 1904 to o tej porze nie powinien jechać) i pojechał z powrotem na Stroszek (zabierając pasażerów), ale z wagonu #610 strasznie było czuć spalenizną. Zaraz za nim przyjechał poc. 1906 #548+488. Poza tym kurs linii nr 19 o godz. 14:31 z Sikoraka kier. Stroszek wypadł. (poc. 1907)Seba77 pisze:1904 #579+610
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
Re: 2013.09.27
1903 #471+478 -> #683+642Seba77 pisze:1901 #766
1902 #703+704
1903 #471+478
1904 #579+610
1905 #272+273
1906 #548+488
1907 #257+258
1909 #765
1910 #492+493
1911 #354+355
1912 #717+721
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, 22:47 przez tramwajarze z19, łącznie zmieniany 2 razy.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
- KZKGaPowicz
- Posty: 5835
- Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
- Lokalizacja: Ruda Śląska
-
- Posty: 410
- Rejestracja: 27 sty 2009, 13:31
- Lokalizacja: Ruda Śląska
Re: 2013.09.27
1908 #495+496tramwajarze z19 pisze:1903 #471+478 -> #683+642Seba77 pisze:1901 #766
1902 #703+704
1903 #471+478
1904 #579+610
1905 #272+273
1906 #548+488
1907 #257+258
1909 #765
1910 #492+493
1911 #354+355
1912 #717+721
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2013, 22:48 przez Penny, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości