Ciekawe miejsca na fotografowanie tramwajów

Dyskusje na tematy odbiegające mniej lub bardziej od tematyki forum.
Wiadomość
Autor
patryk644
Posty: 6472
Rejestracja: 24 kwie 2016, 11:30
Lokalizacja: Chorzów

Ciekawe miejsca na fotografowanie tramwajów

#1 Post autor: patryk644 » 10 maja 2017, 21:58

Mam takie pytanie, czy ktoś z was zna jakieś ciekawe miejsca gdzie można by fotografować tramwaje? Ostatnio chciałem to zrobić z jednym moim przyjacielem i zastanawialiśmy się gdzie znajdziemy dobrą lokalizację.

pycio1400
Posty: 569
Rejestracja: 19 sie 2011, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#2 Post autor: pycio1400 » 10 maja 2017, 23:41

Hmmm, odcinek który obrał Patryk w okolicach Dąbrowy Miejskiej jest dobry, na Porąbce z tego co pamiętam też idzie fajne ujęcia zrobić, na trasie na Zagórze można kilka fajnych zdjęć z wiaduktu zrobić, odcinek między Urzędem Miasta w Bytomiu a przystankiem Wallisa - fajna sceneria, stojąc na przystanku Katowice Stadion AWF fajne zdjęcia można zrobić tramwajowej jadącym od Placu Miarki, pod wiaduktem na Szopienicach, między Siemianowicka a Teatrem Tańca Rozbark, można uchwycić w jednym momencie tramwaj i pociąg, linia 11 w sumie też by była dobra jeśli dobrze się ustawisz i dasz radę ująć to jakże proste torowisko tam... Generalnie na naszej sieci jest bardzo dużo ciekawych miejsc (-:
Obsady pociągów wieczornych/nocnych najczęściej podaję przed wyjazdem tych pociągów, lecz mam 100% pewność, że dany wagon wyjedzie na danym pociagu...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości