DPD 2016.04.03 - dyskusja o poc. 331

Dyskusje na tematy odbiegające mniej lub bardziej od tematyki forum.
Wiadomość
Autor
Trampesar6
Posty: 5876
Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
Lokalizacja: Siem-ce Śl.

#1 Post autor: Trampesar6 » 03 kwie 2016, 11:08

DrNeStA pisze:331 #702
Poc. 331 wyjeżdża o 9:26, a nie o 9:16, więc ten wagon o tej godzinie został przygotowany do wyjazdu.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#2 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 11:57

Trampesar6 pisze:
DrNeStA pisze:331 #702
Poc. 331 wyjeżdża o 9:26, a nie o 9:16, więc ten wagon o tej godzinie został przygotowany do wyjazdu.
Odnośnie twojej aluzji do mojego postu i widzę mojej osoby mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie na nie wpisywanie tekstu który był by tylko daremny przy okazji admini wiedzą o co chodzi.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2016, 15:28 przez DrNeStA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#3 Post autor: elot360 » 03 kwie 2016, 13:25

DrNeStA pisze:Odnośnie twojej aluzji do mojego postu i widzę mojej osoby mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie na nie wpisywanie tekstu który był by tylko daremny przy okazji admini wiedzą o co chodzi, [/b]przy okazji jeśli dalej będziesz siać to ci pampersy od dziecka przyniosę i założę osobiście a nadodatek nastawiacz ma około półmetra wysokości i chętnie się z tobą pozna od tyłu[/b]
Ale mi bzdury, wcale tak nie napisał...
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2016, 19:50 przez elot360, łącznie zmieniany 2 razy.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
PatrykBe
Posty: 729
Rejestracja: 27 mar 2013, 08:04
Lokalizacja: Bytom

#4 Post autor: PatrykBe » 03 kwie 2016, 13:43

elot360 pisze:
DrNeStA pisze:
Trampesar6 pisze:
DrNeStA pisze:331 #702
Poc. 331 wyjeżdża o 9:26, a nie o 9:16, więc ten wagon o tej godzinie został przygotowany do wyjazdu.
Odnośnie twojej aluzji do mojego postu i widzę mojej osoby mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie na nie wpisywanie tekstu który był by tylko daremny przy okazji admini wiedzą o co chodzi, przy okazji jeśli dalej będziesz siać to ci pampersy od dziecka przyniosę i założę osobiście a nadodatek nastawiacz ma około półmetra wysokości i chętnie się z tobą pozna od tyłu
A może weź się nie popisuj i nie pisz gróźb z przedszkola tylko zachowaj w swoich postach jakieś zasady które są w DPD nie od dzisiaj ani wczoraj?

Twoje błędy w brygadach też tłumaczysz że jesteś taki a nie inny i masz taką a nie inną wiedzę (Może jeszcze powiesz że jesteś lepszy?) i dlatego piszesz brygady nieprawidłowo zważając na obowiązujące zasady?
Popieram DrNesta, trampesar czepia się najmniej ważnych rzeczy.
A do ciebie elocie powiem tylko tyle. Brygada to może być kowali.
I to się nie nazywa brygada tylko numer pociągu.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2016, 14:09 przez PatrykBe, łącznie zmieniany 1 raz.
Legenda:
* - wagon przygotowywany do wyjazdu
R - numer pociągu z rozkładu

trajtek
Posty: 1457
Rejestracja: 29 lis 2014, 12:52
Lokalizacja: Hindenburg

#5 Post autor: trajtek » 03 kwie 2016, 14:28

DrNeStA pisze:admini wiedzą o co chodzi
My wypisujemy to wszystko dla satysfakcji administracji, czy do informacji dla wszystkich użytkowników zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych?
DrNeStA pisze:mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie
To są jakieś niepisane zasady, że jak tramwaj wyjeżdża za 10 minut to nie trzeba pisać, że przygotowany do wyjazdu, a jak za 30 minut to już trzeba? Regulamin nie zawiera żadnego zapisu na ten temat.
PatrykBe pisze:Popieram DrNesta, trampesar czepia się najmniej ważnych rzeczy.
Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Przejrzałem jego ostatnie posty i nic upierdliwego w nich nie znalazłem.

pycio1400
Posty: 569
Rejestracja: 19 sie 2011, 17:15
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#6 Post autor: pycio1400 » 03 kwie 2016, 17:27

trajtek pisze:
DrNeStA pisze:admini wiedzą o co chodzi
My wypisujemy to wszystko dla satysfakcji administracji, czy do informacji dla wszystkich użytkowników zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych?
DrNeStA pisze:mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie
To są jakieś niepisane zasady, że jak tramwaj wyjeżdża za 10 minut to nie trzeba pisać, że przygotowany do wyjazdu, a jak za 30 minut to już trzeba? Regulamin nie zawiera żadnego zapisu na ten temat.
PatrykBe pisze:Popieram DrNesta, trampesar czepia się najmniej ważnych rzeczy.
Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Przejrzałem jego ostatnie posty i nic upierdliwego w nich nie znalazłem.
Ten użytkownik jest motorowym i jeśli ma służbę na tym pociągu to chyba wie najlepiej jaki wagon tam jeździ... Sam jak mam nocki to wypisuje jaki wagon jeździ na moim pociągu czasem nawet 30 minut przed wyjazdem, bo jestem w 100% pewien, że tym wagonem wyjadę.
Obsady pociągów wieczornych/nocnych najczęściej podaję przed wyjazdem tych pociągów, lecz mam 100% pewność, że dany wagon wyjedzie na danym pociagu...

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#7 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 17:49

pycio1400 pisze:
trajtek pisze:
DrNeStA pisze:admini wiedzą o co chodzi
My wypisujemy to wszystko dla satysfakcji administracji, czy do informacji dla wszystkich użytkowników zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych?
DrNeStA pisze:mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie
To są jakieś niepisane zasady, że jak tramwaj wyjeżdża za 10 minut to nie trzeba pisać, że przygotowany do wyjazdu, a jak za 30 minut to już trzeba? Regulamin nie zawiera żadnego zapisu na ten temat.
PatrykBe pisze:Popieram DrNesta, trampesar czepia się najmniej ważnych rzeczy.
Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Przejrzałem jego ostatnie posty i nic upierdliwego w nich nie znalazłem.
Ten użytkownik jest motorowym i jeśli ma służbę na tym pociągu to chyba wie najlepiej jaki wagon tam jeździ... Sam jak mam nocki to wypisuje jaki wagon jeździ na moim pociągu czasem nawet 30 minut przed wyjazdem, bo jestem w 100% pewien, że tym wagonem wyjadę.
TEGO ZES NIE MIAL MOWIC BO ZEM Z GOŚCIA MIAL TOTALNA POLEWE JAK NIE WIE NIECH SIE NIE WYPOWIADA A NA DODATEK PISZE ZE ADMINI WIEDZA WIDOCZNIE NIE CZYTALE CALEGO TYLKO TO CO CHCIAL

Awatar użytkownika
Iwo
Posty: 409
Rejestracja: 03 gru 2010, 21:14
Lokalizacja: Będzin

#8 Post autor: Iwo » 03 kwie 2016, 18:18

DrNeStA pisze:
pycio1400 pisze:
trajtek pisze:
DrNeStA pisze:admini wiedzą o co chodzi
My wypisujemy to wszystko dla satysfakcji administracji, czy do informacji dla wszystkich użytkowników zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych?
DrNeStA pisze:mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie
To są jakieś niepisane zasady, że jak tramwaj wyjeżdża za 10 minut to nie trzeba pisać, że przygotowany do wyjazdu, a jak za 30 minut to już trzeba? Regulamin nie zawiera żadnego zapisu na ten temat.
PatrykBe pisze:Popieram DrNesta, trampesar czepia się najmniej ważnych rzeczy.
Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Przejrzałem jego ostatnie posty i nic upierdliwego w nich nie znalazłem.
Ten użytkownik jest motorowym i jeśli ma służbę na tym pociągu to chyba wie najlepiej jaki wagon tam jeździ... Sam jak mam nocki to wypisuje jaki wagon jeździ na moim pociągu czasem nawet 30 minut przed wyjazdem, bo jestem w 100% pewien, że tym wagonem wyjadę.
TEGO ZES NIE MIAL MOWIC BO ZEM Z GOŚCIA MIAL TOTALNA POLEWE JAK NIE WIE NIECH SIE NIE WYPOWIADA A NA DODATEK PISZE ZE ADMINI WIEDZA WIDOCZNIE NIE CZYTALE CALEGO TYLKO TO CO CHCIAL

Jest na sali lekarz? ....
Publikuję tylko informacje nie stanowiące tajemnicy przedsiębiorstwa.(Dz.U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503 ze zm. ) Wypowiedzi prezentowane na tym forum są moimi prywatnymi opiniami i nie są oficjalnym stanowiskiem spółki Tramwaje Śląskie S.A.

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#9 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 18:23

Iwo pisze:
DrNeStA pisze:
pycio1400 pisze:
trajtek pisze:
DrNeStA pisze:admini wiedzą o co chodzi
My wypisujemy to wszystko dla satysfakcji administracji, czy do informacji dla wszystkich użytkowników zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych?
DrNeStA pisze:mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie
To są jakieś niepisane zasady, że jak tramwaj wyjeżdża za 10 minut to nie trzeba pisać, że przygotowany do wyjazdu, a jak za 30 minut to już trzeba? Regulamin nie zawiera żadnego zapisu na ten temat.
PatrykBe pisze:Popieram DrNesta, trampesar czepia się najmniej ważnych rzeczy.
Możesz podać jakieś konkretne przykłady? Przejrzałem jego ostatnie posty i nic upierdliwego w nich nie znalazłem.
Ten użytkownik jest motorowym i jeśli ma służbę na tym pociągu to chyba wie najlepiej jaki wagon tam jeździ... Sam jak mam nocki to wypisuje jaki wagon jeździ na moim pociągu czasem nawet 30 minut przed wyjazdem, bo jestem w 100% pewien, że tym wagonem wyjadę.
TEGO ZES NIE MIAL MOWIC BO ZEM Z GOŚCIA MIAL TOTALNA POLEWE JAK NIE WIE NIECH SIE NIE WYPOWIADA A NA DODATEK PISZE ZE ADMINI WIEDZA WIDOCZNIE NIE CZYTALE CALEGO TYLKO TO CO CHCIAL
Jest na sali lekarz? ....
Nie ale jest pielęgniarka ........

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#10 Post autor: elot360 » 03 kwie 2016, 19:05

Panie, możesz być wróżką zębuszką nawet ale zasady obowiązują wszystkich.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#11 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 19:07

Ja nie widzę nic takiego żeby administratorzy doczepili się do mnie w sprawie tego postu co wpisałem.

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#12 Post autor: elot360 » 03 kwie 2016, 19:10

Nawet jeśli to była błaha sprawa nie warta uwagi "wyższych swer", to nad pisaniem o wsadzaniu nastawiacza w tyłek powinni się już zastanowić.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Seba77
Posty: 11312
Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna

#13 Post autor: Seba77 » 03 kwie 2016, 19:36

elot360 pisze:wsadzaniu nastawiacza w tyłek
Jestem cały dzień na forum i wszystko śledzę a co mało to od 9 siedzę z DrNeStA i nie przypominam sobie aby coś takiego było wpisane.

Awatar użytkownika
PatrykBe
Posty: 729
Rejestracja: 27 mar 2013, 08:04
Lokalizacja: Bytom

#14 Post autor: PatrykBe » 03 kwie 2016, 19:40

elot360 pisze:Nawet jeśli to była błaha sprawa nie warta uwagi "wyższych swer", to nad pisaniem o wsadzaniu nastawiacza w tyłek powinni się już zastanowić.
I dobrze że tak napisał, bo tego nie da się wytrzymać, trampesar6 nawet się czepia jak nie da się kropki na końcu... :shock:
Raz napisał skargę że tramwaj przyjechał 30 sekund przed czasem....................... :roll:
Legenda:
* - wagon przygotowywany do wyjazdu
R - numer pociągu z rozkładu

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#15 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 19:43

PatrykBe pisze:
elot360 pisze:Nawet jeśli to była błaha sprawa nie warta uwagi "wyższych swer", to nad pisaniem o wsadzaniu nastawiacza w tyłek powinni się już zastanowić.
I dobrze że tak napisał, bo tego nie da się wytrzymać, trampesar6 nawet się czepia jak nie da się kropki na końcu... :shock:
Raz napisał skargę że tramwaj przyjechał 30 sekund przed czasem....................... :roll:
I dlatego motorowi muszą się tłumaczyć z głupoty ludzkiej
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2016, 19:44 przez DrNeStA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#16 Post autor: elot360 » 03 kwie 2016, 19:46

Seba77 pisze:
elot360 pisze:wsadzaniu nastawiacza w tyłek
Jestem cały dzień na forum i wszystko śledzę a co mało to od 9 siedzę z DrNeStA i nie przypominam sobie aby coś takiego było wpisane.
Właśnie widać jak śledzisz skoro nawet nie widzisz że w moim poście gdzie zacytowałem właśnie pana świętego że są tam treści o groźbach które w oryginalnym poście zostały ukryte przez administratora.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2016, 19:47 przez elot360, łącznie zmieniany 1 raz.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
PatrykBe
Posty: 729
Rejestracja: 27 mar 2013, 08:04
Lokalizacja: Bytom

#17 Post autor: PatrykBe » 03 kwie 2016, 19:46

To nie nazywa się głupota tylko jakiś mały gimbusek, a tak poza tym nie wspomnę jaki jest mądry.
[Właśnie widać jak śledzisz skoro nawet nie widzisz że w moim poście gdzie zacytowałem właśnie pana świętego i są tam treści o groźbach które w oryginalnym poście zostały ukryte przez administratora.
Już nie bądź taki mądry bo bzdury wypisujesz takie jak twój koleżka trampesar, z mojej strony to wszystko.
Legenda:
* - wagon przygotowywany do wyjazdu
R - numer pociągu z rozkładu

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#18 Post autor: elot360 » 03 kwie 2016, 19:51

DrNeStA pisze:Odnośnie twojej aluzji do mojego postu i widzę mojej osoby mogłem wpisać to bez przygotowania do wyjazdu gdyż zostało 10 min do planowano odjazdu z zajezdni nie był to odstęp od 30min do kilku godzin tylko mniej więc mogłem pozwolić sobie na nie wpisywanie tekstu który był by tylko daremny przy okazji admini wiedzą o co chodzi, przy okazji jeśli dalej będziesz siać to ci pampersy od dziecka przyniosę i założę osobiście a nadodatek nastawiacz ma około półmetra wysokości i chętnie się z tobą pozna od tyłu
Ale mi bzdury, wcale tak nie napisał...
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#19 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 19:56

Elot360 napisałem Ci coś na priv weź se to do serca a się nie wtrącaj bo za skóra już masz i tak narobić a sam sobie szkodzi pomówienia pisząc nie prawdę czytaj co seba pisze ja z nim dalej jestem na łączach

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 8468
Rejestracja: 12 lis 2006, 06:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#20 Post autor: Peter » 03 kwie 2016, 19:59

Elot360 czy Ty zawsze się rzeczywiście musisz do wszystkiego wtrącać i wzmagać tylko awantury?
*SDIP (U.N.O.)

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#21 Post autor: elot360 » 03 kwie 2016, 19:59

Nie prawdę pisząc? To teraz będziesz udawał niewiniątko? Powiedz jeszcze że DW chce się wkopać i od tak napisał ten dopisek...

Wstyd, po prostu wstyd.
Peter pisze:Elot360 czy Ty zawsze się rzeczywiście musisz do wszystkiego wtrącać i wzmagać tylko awantury?
Niby nie muszę, ale jeśli takie zachowanie jest tolerowane bez żadnych ostrzeżeń od administracji to chyba jest coś nie halo.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#22 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 20:05

Elot ja nie napisałem że wsadzę nastawiacz ci w d*** bo żeś tak napisał bo seba77 mi to czytał i ty tu piszesz nieprawdę nie ja. Jak nie umiesz kopiować tekstu z pamięci to niepisane głupot i pocwicz pamięć bo robis się natretny troszkę w nie swojej sprawie i to zaczyna być denerwujące i ironiczne że wyciskacz się w temat nie dotyczący ciebie

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#23 Post autor: elot360 » 03 kwie 2016, 20:06

Nic nie napisałem z pamięci, to jest czysty nie edytowany tekst wraz z twoim jeszcze nie edytowanym postem ze wzmianką o nazstawiaczu. I skończ pisać że ja kłamie bo się po prostu pogrążasz.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#24 Post autor: DrNeStA » 03 kwie 2016, 20:06

Peter pisze:Elot360 czy Ty zawsze się rzeczywiście musisz do wszystkiego wtrącać i wzmagać tylko awantury?
Brawo Ty

[ Dodano: 2016-04-03, 20:08 ]
elot360 pisze:Nic nie napisałem z pamięci, to jest czysty nie edytowany tekst wraz z twoim jeszcze nie edytowanym postem ze wzmianką o nazstawiaczu. I skończ pisać że ja kłamie bo się po prostu pogrążasz.
pogarszają się ty bo nie określiłem nastawiacza dokładnie a ty żeś napisał że w d*** więc masz problem bo ja tak nie napisałem

hanys76
Posty: 9047
Rejestracja: 12 lis 2006, 16:03
Lokalizacja: Górny Śląsk

#25 Post autor: hanys76 » 03 kwie 2016, 20:33

Panowie dosyć tej awantury zamykam ten temat jak chcecie się kłócic to na pw albo się spotkajcie i dajcie po mordach bo co za dużo to niezdrowo.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości