Książka: Wojkowice koniec jazdy.

Dyskusje na tematy odbiegające mniej lub bardziej od tematyki forum.
Wiadomość
Autor
Karix26
Posty: 56
Rejestracja: 24 kwie 2012, 19:07
Lokalizacja: Mysłowice

Książka: Wojkowice koniec jazdy.

#1 Post autor: Karix26 » 13 wrz 2012, 21:13

O istnieniu książki dowiedziałem się ze strony KMTM, i mam pytanie czy jest ona dostępna jeszcze na rynku, jeśli tak to czy Wiecie gdzie ją można kupić. Szukałem na Allegro i w internecie, ale nie znalazłem:(
tramwaj 26 Mysłowice-Milowice

Awatar użytkownika
Penny
Posty: 9369
Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
Lokalizacja: Chorzów

Re: Książka: Wojkowice koniec jazdy.

#2 Post autor: Penny » 13 wrz 2012, 22:11

Karix26 pisze:O istnieniu książki dowiedziałem się ze strony KMTM, i mam pytanie czy jest ona dostępna jeszcze na rynku, jeśli tak to czy Wiecie gdzie ją można kupić. Szukałem na Allegro i w internecie, ale nie znalazłem:(
Czasami przydarzy się, że jest na Allegro. Osobiście posiadam tę książkę - kosztowała 25 zł. Napisz na forum WPK Katowice - tam powinien znaleźć się ktoś, kto ma ją do odprzedania.

aso
Posty: 76
Rejestracja: 19 cze 2011, 09:47
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Książka: Wojkowice koniec jazdy.

#3 Post autor: aso » 13 wrz 2012, 23:04

Karix26 pisze:O istnieniu książki dowiedziałem się ze strony KMTM, i mam pytanie czy jest ona dostępna jeszcze na rynku, jeśli tak to czy Wiecie gdzie ją można kupić. Szukałem na Allegro i w internecie, ale nie znalazłem:(
Na obecny moment ja zajmuję się dystrybucją i zostało jeszcze kilkanaście sztuk. Z racji słabego zainteresowania na Allegro wystawiana jest sporadycznie. Z tej racji, że przyszły tydzień wygląda u mnie już bardziej normalnie, w godzinach popołudniowych można podjechać na pętlę Będzińską i odebrać osobiście.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości