Model kartonowy 105Na ukończony.

Dział związany z modelami taboru tramwajowego...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tramwajarze z19
Kontakt:

#51 Post autor: tramwajarze z19 » 25 lut 2014, 18:11

Jednak mnie pamięć nie myli, na jednej ze stron znalazłem takie coś w starej wersji: http://www.konradus.com/forum/read.php? ... 617&page=1
Linia 47:Bytom Politechnika Śląska - Bytom Plac Sikorskiego - Łagiewniki Targowisko - Lipiny Targowisko - Ruda Śląska Chebzie Pętla

Linia 49:Stroszek Zajezdnia - Dąbrowa Miejska - Urząd Miasta - Bytom Plac Sikorskiego

Awatar użytkownika
luki
Kontakt:

#52 Post autor: luki » 26 lut 2014, 23:06

Z dat postów idzie wywnioskować, że pierwszy prototyp ten biały był z ok. 2005-2006 roku i miał tablice linii 8, drugi kolorowy powstał w 2008 z tablicami linii 5. Zatem oboje dobrze pamiętaliśmy tylko dwa różne modele, bo ja jakoś nie wiedziałem o tym drugim a jak model się ukazał to 8-mka dawno była zlikwidowana, stąd pewnie dostał 9-tkę. Jednak na chwilę obecną uważam, że trochę szkoda, że nie jest to 8, byłoby historycznie i sentymentalnie, ale zawsze można pokombinować i sobie tablic dodrukować jakie się chce :eye:
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

Awatar użytkownika
tramwajarze z19
Kontakt:

#53 Post autor: tramwajarze z19 » 28 lut 2014, 21:29

luki pisze:Z dat postów idzie wywnioskować, że pierwszy prototyp ten biały był z ok. 2005-2006 roku i miał tablice linii 8, drugi kolorowy powstał w 2008 z tablicami linii 5. Zatem oboje dobrze pamiętaliśmy tylko dwa różne modele, bo ja jakoś nie wiedziałem o tym drugim a jak model się ukazał to 8-mka dawno była zlikwidowana, stąd pewnie dostał 9-tkę. Jednak na chwilę obecną uważam, że trochę szkoda, że nie jest to 8, byłoby historycznie i sentymentalnie, ale zawsze można pokombinować i sobie tablic dodrukować jakie się chce :eye:
Ktoś zrobił nawet wersje Krakowską .
Linia 47:Bytom Politechnika Śląska - Bytom Plac Sikorskiego - Łagiewniki Targowisko - Lipiny Targowisko - Ruda Śląska Chebzie Pętla

Linia 49:Stroszek Zajezdnia - Dąbrowa Miejska - Urząd Miasta - Bytom Plac Sikorskiego

ODPOWIEDZ