Zmiany od 2018.09.17
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Zmiany od 2018.09.17
Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że od 17 września (poniedziałek) skorygowane zostaną rozkłady jazdy linii tramwajowych nr: 13, 16 i 43.
Rozkłady jazdy zakładają:
-linia tramwajowa nr 13 – korekta godzin odjazdów, czasów przejazdów pomiędzy poszczególnymi przystankami oraz obsady taborowej w soboty,
-linia tramwajowa nr 16 – korekty godzin odjazdów i czasów przejazdów pomiędzy poszczególnymi przystankami,
-linia tramwajowa nr 43 – korekty godzin odjazdów.
https://rj.kzkgop.com.pl/news/i/770/
Jestem ciekaw czy korekta czasów przejazdów pomiędzy poszczególnymi przystankami na linii nr 13 i 16 wpłynie na odcinki jednotorowe.
Rozkłady jazdy zakładają:
-linia tramwajowa nr 13 – korekta godzin odjazdów, czasów przejazdów pomiędzy poszczególnymi przystankami oraz obsady taborowej w soboty,
-linia tramwajowa nr 16 – korekty godzin odjazdów i czasów przejazdów pomiędzy poszczególnymi przystankami,
-linia tramwajowa nr 43 – korekty godzin odjazdów.
https://rj.kzkgop.com.pl/news/i/770/
Jestem ciekaw czy korekta czasów przejazdów pomiędzy poszczególnymi przystankami na linii nr 13 i 16 wpłynie na odcinki jednotorowe.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Zmiany jakie nastąpią
1. Linia nr 13:
-tramwaj typu Ptm wyjedzie z Zawodzia o godz. 4:14 od poniedziałku do niedzieli,
-nie będzie jakiegokolwiek łączenia z linią nr 43 w dni robocze i sobotę,
-o godz. 18:36 w dni robocze, a o 18:38 w soboty wyjedzie poc. wieczorno-nocny (będzie kursować na przemian z Ptm-em),
-kursy o godz. 4:52 i godz. 11:50 z Zawodzia wyjadą minutę później,
-w Sylwestra przewidziane są 2 Ptmy.
2. Linia nr 16:
-jeden poc., który z Brynowa odjeżdża o godz. 19:19, a przy zajezdni jest o godz. 19:44 będzie kursować o około 40 minut dłużej (skierowanie do Wełnowca, potem do Placu Miarki i zjazd do zajezdni).
3. Linia nr 43:
a) kursy z Chorzowa Batorego:
-w sobotę nie będzie porannego zjazdu na zajezdnię Zawodzie oraz wyjazdu z niej popołudniu,
-w sobotę będzie kurs o godz. 18:41 w dni robocze, o godz. 7:46, 9:46 i 19:31 oraz w innych dniach przybędzie i ubędzie kursów rano i wieczorem (również z Koszutki i Placu Wolności),
-pierwszy kurs w sobotę będzie o godz. 6:01 (obecnie 5:31).
Natomiast na linii będzie nadal 6 poc. wyjeżdżających i zjeżdżających z i do Zawodzia.
Dodano jedną minutę pomiędzy przystankami Wełnowiec Kościół i Koszutka Jesionowa we wszystkich kursach (zamiast 3 to będą 4 minuty; myślałem, że będzie lepiej, a będzie gorzej) i pomiędzy przystankami Wełnowiec Plac Alfreda a Siemianowice Mijanka (oprócz nocnej 16 i dwóch pierwszych kursów na 13, na których odjęto jedną minutę; wcześniej były to 2 minuty dla wszystkich kursów).
Jedną minutę odjęto pomiędzy przystankami Katowice Rondo a Koszutka Misjonarzy Oblatów (obecnie 3, od poniedziałku będą to 2).
1. Linia nr 13:
-tramwaj typu Ptm wyjedzie z Zawodzia o godz. 4:14 od poniedziałku do niedzieli,
-nie będzie jakiegokolwiek łączenia z linią nr 43 w dni robocze i sobotę,
-o godz. 18:36 w dni robocze, a o 18:38 w soboty wyjedzie poc. wieczorno-nocny (będzie kursować na przemian z Ptm-em),
-kursy o godz. 4:52 i godz. 11:50 z Zawodzia wyjadą minutę później,
-w Sylwestra przewidziane są 2 Ptmy.
2. Linia nr 16:
-jeden poc., który z Brynowa odjeżdża o godz. 19:19, a przy zajezdni jest o godz. 19:44 będzie kursować o około 40 minut dłużej (skierowanie do Wełnowca, potem do Placu Miarki i zjazd do zajezdni).
3. Linia nr 43:
a) kursy z Chorzowa Batorego:
-w sobotę nie będzie porannego zjazdu na zajezdnię Zawodzie oraz wyjazdu z niej popołudniu,
-w sobotę będzie kurs o godz. 18:41 w dni robocze, o godz. 7:46, 9:46 i 19:31 oraz w innych dniach przybędzie i ubędzie kursów rano i wieczorem (również z Koszutki i Placu Wolności),
-pierwszy kurs w sobotę będzie o godz. 6:01 (obecnie 5:31).
Natomiast na linii będzie nadal 6 poc. wyjeżdżających i zjeżdżających z i do Zawodzia.
Dodano jedną minutę pomiędzy przystankami Wełnowiec Kościół i Koszutka Jesionowa we wszystkich kursach (zamiast 3 to będą 4 minuty; myślałem, że będzie lepiej, a będzie gorzej) i pomiędzy przystankami Wełnowiec Plac Alfreda a Siemianowice Mijanka (oprócz nocnej 16 i dwóch pierwszych kursów na 13, na których odjęto jedną minutę; wcześniej były to 2 minuty dla wszystkich kursów).
Jedną minutę odjęto pomiędzy przystankami Katowice Rondo a Koszutka Misjonarzy Oblatów (obecnie 3, od poniedziałku będą to 2).
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Chodzi o to, że tramwaje na poc. 4301 i 4303 przechodzą obecnie wieczorem na 1311 i 1313 w Chorzowie Batorym. Od poniedziałku nie będzie tego.IgorMike pisze:?Trampesar6 pisze:Zmiany jakie nastąpią
1. Linia nr 13:
-nie będzie jakiegokolwiek łączenia z linią nr 43 w dni robocze i sobotę
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Plus poranny pociąg 1323 nie będzie przechodził w 4303.Trampesar6 pisze:Chodzi o to, że tramwaje na poc. 4301 i 4303 przechodzą obecnie wieczorem na 1311 i 1313 w Chorzowie Batorym. Od poniedziałku nie będzie tego.IgorMike pisze:?Trampesar6 pisze:Zmiany jakie nastąpią
1. Linia nr 13:
-nie będzie jakiegokolwiek łączenia z linią nr 43 w dni robocze i sobotę
DziękujęDamien pisze:Plus poranny pociąg 1323 nie będzie przechodził w 4303.Trampesar6 pisze:Chodzi o to, że tramwaje na poc. 4301 i 4303 przechodzą obecnie wieczorem na 1311 i 1313 w Chorzowie Batorym. Od poniedziałku nie będzie tego.IgorMike pisze:?Trampesar6 pisze:Zmiany jakie nastąpią
1. Linia nr 13:
-nie będzie jakiegokolwiek łączenia z linią nr 43 w dni robocze i sobotę
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Bo zapomniałem dopisać, że to ten sam poc, który wyjeżdża o godz. 4:14.rifi pisze:Ja wedlug nowego rozkladu w sylwestra widze nadal jeden Ptm i jeden sklad alf. Co pol godziny.Trampesar6 pisze:Zmiany jakie nastąpią
1. Linia nr 13:
-w Sylwestra przewidziane są 2 Ptmy.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Brak łączenia z 43 powoduje, że nie będzie pojedynczego wagonu rano, a dwuskład będzie kursował od 4:41.Damien pisze:Czyli ostatecznie na 13 nie ma żadnej zmiany taborowej w soboty? Bo teraz widzę, że rozkłady są zaktualizowane i wg tego w soboty nadal ma jeździć to co dotychczas.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości