2017.08.12
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
2017.08.12
1004 #852
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
2605 #926
Może zacznij używać znaku "->" jako podmiana niż cytować i pisać bez podmiany....
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
O godzinie 06:56, przez Estakadę w kierunku Dworca PKP jechał wagon #929, z pustymi wyświetlaczami.
O godzinie 07:15, przez Estakadę w kierunku zajezdni Będzin jechał wagon #936, z napisem "Awaria".
O godzinie 07:15, przez Estakadę w kierunku zajezdni Będzin jechał wagon #936, z napisem "Awaria".
Może zacznij używać znaku "->" jako podmiana niż cytować i pisać bez podmiany....
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
1101 #677
1102 #458
1103 #506
1104 #912
1105 #420
1102 #458
1103 #506
1104 #912
1105 #420
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 10:53 przez Peter, łącznie zmieniany 1 raz.
*SDIP (U.N.O.)
Re: 2017.08.12
1001 #855tramwajarze z19 pisze:1004 #852
1002 #901
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 17:44 przez Pimpek, łącznie zmieniany 1 raz.
11 #659
12 #935
13 #946
14 #947
15 #785
16 #939
17 #945
18 #938
12 #935
13 #946
14 #947
15 #785
16 #939
17 #945
18 #938
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 11:12 przez Peter, łącznie zmieniany 3 razy.
*SDIP (U.N.O.)
Linia 19 (Katowice Pl. Wolności – Łagiewniki Zajezdnia)
1901 #755+756
1903 #711+712
1905 #713+714
1901 #755+756
1903 #711+712
1905 #713+714
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 09:57 przez Peter, łącznie zmieniany 1 raz.
*SDIP (U.N.O.)
Linia 6 (Katowice Brynów Pętla – Łagiewniki Zajezdnia)
601 #823
603 #835
605 #825
607 #820
601 #823
603 #835
605 #825
607 #820
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 16:27 przez Peter, łącznie zmieniany 4 razy.
*SDIP (U.N.O.)
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
402 #814
503 #476+425
507 #342+341
6 na trasie Pętla Wrocławska - Plac Sikorskiego:
609 #847
611 #824
711 #556+557
91 #708
92 #786
93 #684
94 #774
19 na trasie Stroszek - Plac Sikorskiego:
1907 #647+648
1909 #857
4901 #778
4902 #709
4903 #710
T-6 na trasie Plac Sikorskiego - Chorzów Nowa:
MAZ 203 #82 (kłosok)
MAZ 103 #74 (kłosok)
MAZ 203 #114 (Pawelec)
501 #851elot360 pisze:505 #853
509 #854
511 #757+758
503 #476+425
507 #342+341
6 na trasie Pętla Wrocławska - Plac Sikorskiego:
609 #847
611 #824
701 #834Pimpek pisze:705 #831Lagu pisze:703 #746+745
709 #810
711 #556+557
91 #708
92 #786
93 #684
94 #774
19 na trasie Stroszek - Plac Sikorskiego:
1907 #647+648
1909 #857
4901 #778
4902 #709
4903 #710
T-6 na trasie Plac Sikorskiego - Chorzów Nowa:
MAZ 203 #82 (kłosok)
MAZ 103 #74 (kłosok)
MAZ 203 #114 (Pawelec)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 15:25 przez tramwajarze z19, łącznie zmieniany 10 razy.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
131 #725+736
161 #836
163 #833
165 #826
161 #836
163 #833
165 #826
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 20:10 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
2201 #566
2202 #664
2203 #552
2204 #754
2205 #535
2206 #726
2202 #664
2203 #552
2204 #754
2205 #535
2206 #726
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 20:01 przez krystian517, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 5908
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Linia 3
32 #658
33 #788
35 #651
Popołudniowo-wieczorna 5
513 #661
517 #374
32 #658
33 #788
35 #651
Popołudniowo-wieczorna 5
513 #661
517 #374
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 19:48 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Wieczorne & Nocne
615 #673
617 #282
1611 #699
W kursie o 22:57 z Gliwic, pociąg 15 zdefektował na przystanku Park Śląski Wejście Główne, blokując przy tym pociąg nocny 615.
615 #673
617 #282
1611 #699
W kursie o 22:57 z Gliwic, pociąg 15 zdefektował na przystanku Park Śląski Wejście Główne, blokując przy tym pociąg nocny 615.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, 10:13 przez Pimpek, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 71 gości