Strona Główna FTŚ - Forum o Tramwajach Śląskich
Dyskusje o tramwajach na Śląsku i w Zagłębiu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  KalendarzKalendarz Galeria zdjęćGaleria zdjęć

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin
2009-04-03, 19:47
Model kartonowy 105Na ukończony.
Autor Wiadomość
tramwajarze z19 
Obserwator T46, T49

Wysłany: 2014-02-25, 18:11      

Jednak mnie pamięć nie myli, na jednej ze stron znalazłem takie coś w starej wersji: http://www.konradus.com/f...t=142617&page=1

Linia 49:Stroszek Zajezdnia - Dąbrowa Miejska - Urząd Miasta - Bytom Plac Sikorskiego

luki 
.:1408:.:Hagrid:.

Wysłany: 2014-02-26, 23:06      

Z dat postów idzie wywnioskować, że pierwszy prototyp ten biały był z ok. 2005-2006 roku i miał tablice linii 8, drugi kolorowy powstał w 2008 z tablicami linii 5. Zatem oboje dobrze pamiętaliśmy tylko dwa różne modele, bo ja jakoś nie wiedziałem o tym drugim a jak model się ukazał to 8-mka dawno była zlikwidowana, stąd pewnie dostał 9-tkę. Jednak na chwilę obecną uważam, że trochę szkoda, że nie jest to 8, byłoby historycznie i sentymentalnie, ale zawsze można pokombinować i sobie tablic dodrukować jakie się chce :eye:

K - obsada z kamerki

tramwajarze z19 
Obserwator T46, T49

Wysłany: 2014-02-28, 21:29      

luki napisał/a:
Z dat postów idzie wywnioskować, że pierwszy prototyp ten biały był z ok. 2005-2006 roku i miał tablice linii 8, drugi kolorowy powstał w 2008 z tablicami linii 5. Zatem oboje dobrze pamiętaliśmy tylko dwa różne modele, bo ja jakoś nie wiedziałem o tym drugim a jak model się ukazał to 8-mka dawno była zlikwidowana, stąd pewnie dostał 9-tkę. Jednak na chwilę obecną uważam, że trochę szkoda, że nie jest to 8, byłoby historycznie i sentymentalnie, ale zawsze można pokombinować i sobie tablic dodrukować jakie się chce :eye:
Ktoś zrobił nawet wersje Krakowską .

Linia 49:Stroszek Zajezdnia - Dąbrowa Miejska - Urząd Miasta - Bytom Plac Sikorskiego

Odpowiedz do tematu