Strona Główna FTŚ - Forum o Tramwajach Śląskich
Dyskusje o tramwajach na Śląsku i w Zagłębiu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  KalendarzKalendarz Galeria zdjęćGaleria zdjęć

Poprzedni temat «» Następny temat
Ratujmy forum!
Autor Wiadomość
Damien 

Wysłany: 2018-07-12, 21:05      

Wszystko ma swój koniec, aczkolwiek uważam, że forum jeszcze nie skończy żywota, choć rzeczywiście ostatnio zrobiło się tu dość żałośnie, mało osób z załogi odwiedza to forum i przez to wiele rzeczy wymaga poprawy, aktualizacji... Poczekajmy, może wkrótce pojawi się jakieś słowo od "góry".

IgorMike, w jakim sensie nie da się robić screenshotów będąc zalogowanym? Przecież tworzenie screena printscreenem czy narzędziem Wycinanie działa w systemie operacyjnym użytkownika i jest niezależne od danej strony internetowej. :mryellow:

IgorMike

Wysłany: 2018-07-13, 03:24      

Damien napisał/a:
IgorMike, w jakim sensie nie da się robić screenshotów będąc zalogowanym? Przecież tworzenie screena printscreenem czy narzędziem Wycinanie działa w systemie operacyjnym użytkownika i jest niezależne od danej strony internetowej. :mryellow:
Ja 99% forumowania robie na telefonie. I właśnie mi sie czasem pokazuje "Nie można przechwycić zrzutu ekranu. Zabroniono z powodu zasad zabezpieczeń." Ale potem wylogowany też nie mogłem skrina zrobić więc pewnie zależy to od kadrowania. Gupie RODO czy co to tam :-x

https://ideas.lego.com/projects/7d349faa-08cb-4ecb-904e-3d9341f93729

(Szczegóły na PW)

Lagu 

Wysłany: 2018-07-13, 21:48      

IgorMike napisał/a:
Damien napisał/a:
Ja 99% forumowania robie na telefonie. I właśnie mi sie czasem pokazuje "Nie można przechwycić zrzutu ekranu. Zabroniono z powodu zasad zabezpieczeń." Ale potem wylogowany też nie mogłem skrina zrobić więc pewnie zależy to od kadrowania. Gupie RODO czy co to tam :-x
Kolego IgorMike z tego co widzę, korzystasz z Galaxy J3 2016 (J730FN), używasz przeglądarki Mozilla. Ja osobiście korzystam z modelu J7 2016 (J710FN), podobna linia produkcyjna. Na Mozilli miałem podobny problem, polecam przesiadkę na Operę, oczywiście zakładam, że robisz screeny kombinacją Samsunga :P

IgorMike

Wysłany: 2018-07-13, 22:35      

Lagu napisał/a:
IgorMike napisał/a:
Damien napisał/a:
Kolego IgorMike z tego co widzę, korzystasz z Galaxy J3 2016 (J730FN), używasz przeglądarki Mozilla. Ja osobiście korzystam z modelu J7 2016 (J710FN), podobna linia produkcyjna. Na Mozilli miałem podobny problem, polecam przesiadkę na Operę, oczywiście zakładam, że robisz screeny kombinacją Samsunga :P
Oż kurła, dobry jest. Tylko przeglądarki nie zgadłeś. Korzystam z chroma :)

Dziękuję za radę i kończymy oftopik ;)

(Szczegóły na PW)

patryk644 
Obserwator T20 T40

Wysłany: 2018-07-23, 10:11      

Informuję, iż z dniem dzisiejszym rezygnuję z "zajmowania" się forum. Proszę o "rozdanie" list, którymi się zajmowałem. Powodem mojej rezygnacji jest fakt, iż pod moją nieobecność żadna osoba do tego uprawniona tych list nie aktualizowała, a ja nawet nie miałem jak tego zrobić. Z dniem dzisiejszym "zawieszam" również moją działalność na tym forum do odwołania.

IgorMike

Wysłany: 2018-07-27, 08:08      

Po raz kolejny proszę o przepisanie na mnie spisu końcówek zderzaków i listew na stopiątkach.

(Szczegóły na PW)

trajtek

Wysłany: 2018-07-30, 12:08      

Przeglądając DPD i wpisy, w których wypisywane są autobusy komunikacji zastępczej zacząłem się zastanawiać, co to właściwie jest #500 a co #94. Po numerze linii pozostaje się domyśleć, że to pierwsze to Mercedes z PKM Katowice, a to drugie to SOR BN12 od Kłosoka. Sprawa się komplikuje, gdy są numery takie jak np. #119 czy #127 - Kłosok pod takimi numerami ma autobusy marki SOR, zaś Pawelec ma pod tymi numerami autobusy MAZ, a obydwa przedsiębiorstwa podczas różnych utrudnień wystawiają swoje autobusy.

Stąd propozycja, żeby może oznaczać który autobus jest z jakiego przedsiębiorstwa, bo numeracja w niektórych przypadkach się dubluje i po czasie nie wiadomo, co to właściwie było. Na jakieś wpisy w regulamin nie liczę, bo wszyscy widzimy jakie jest zainteresowanie wprowadzaniem zmian, raczej chodzi mi o jakąś nieformalną, dżentelmeńską umowę między nami.

tramwajarze z19 
Obserwator T46, T49

Wysłany: 2018-07-30, 21:00      

trajtek napisał/a:
Przeglądając DPD i wpisy, w których wypisywane są autobusy komunikacji zastępczej zacząłem się zastanawiać, co to właściwie jest #500 a co #94. Po numerze linii pozostaje się domyśleć, że to pierwsze to Mercedes z PKM Katowice, a to drugie to SOR BN12 od Kłosoka. Sprawa się komplikuje, gdy są numery takie jak np. #119 czy #127 - Kłosok pod takimi numerami ma autobusy marki SOR, zaś Pawelec ma pod tymi numerami autobusy MAZ, a obydwa przedsiębiorstwa podczas różnych utrudnień wystawiają swoje autobusy.

Stąd propozycja, żeby może oznaczać który autobus jest z jakiego przedsiębiorstwa, bo numeracja w niektórych przypadkach się dubluje i po czasie nie wiadomo, co to właściwie było. Na jakieś wpisy w regulamin nie liczę, bo wszyscy widzimy jakie jest zainteresowanie wprowadzaniem zmian, raczej chodzi mi o jakąś nieformalną, dżentelmeńską umowę między nami.
Ja jak zawsze wpisuje komunikację autobusową do obok nr. wozu wraz z planem wpisuje firmę bądź rejestrację wozu. (Nie dotyczy to jak jeździła linia T-5, wtedy było jasne kto i co tam jeździło planowo) :)

Linia 49:Stroszek Zajezdnia - Dąbrowa Miejska - Urząd Miasta - Bytom Plac Sikorskiego

IgorMike

Wysłany: 2018-08-03, 10:43      

Nie wytrzymam i pokuszę się też o przejęcie Debiutów i imion wagonów Ptm. Ładnie proszę :roll:

[ Dodano: 2018-08-10, 11:07 ]
Chalo?

[ Dodano: 2018-08-11, 21:22 ]
Plis ja was bradzo 😦

(Szczegóły na PW)

Lagu 

Wysłany: 2018-09-11, 21:09      

Chciałbym prosić o przejęcie tematu Reklamy na wagonach typu E1 , oczywiście, jeśli kolega skoti wyrazi na to zgodę poniżej.

skoti 
Obserwator T26 T27

Wysłany: 2018-09-16, 16:57      

Lagu napisał/a:
Chciałbym prosić o przejęcie tematu Reklamy na wagonach typu E1 , oczywiście, jeśli kolega skoti wyrazi na to zgodę poniżej.
Oddaje temat ;)

Odpowiedz do tematu