Strona Główna FTŚ - Forum o Tramwajach Śląskich
Dyskusje o tramwajach na Śląsku i w Zagłębiu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  KalendarzKalendarz Galeria zdjęćGaleria zdjęć

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje nowych tras po przebudowie centrum Sosnowca
Autor Wiadomość
bajlandooo674

Wysłany: 2015-03-06, 13:11      Propozycje nowych tras po przebudowie centrum Sosnowca

Co wy na to, żeby po przebudowie torowiska w obrębie centrum Sosnowca, tramwaje zmieniły swoje trasy na inne?
Moja propozycja wygląda następująco:

15 - Katowice Plac Wolności - Szopienice - Zawodzie - Sielec - Pogoń - Będzin Osiedle Zamkowe Pętla

21 - Sosnowiec Milowice Pętla - Osiedle Piastów - Sielec - Pogoń - Koszelew - Gołonóg - Dąbrowa Górnicza Tworzeń Huta Katowice (bez zmian)

24 - Sosnowiec Konstantynów Okrzei - Sielec - Pogoń - Koszelew - Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy Pętla

26 - Mysłowice Dworzec PKP - Modrzejów - Niwka - Dańdówka - Dębowa Góra - Osiedle Piastów - Sosnowiec Milowice Pętla

27 - Sosnowiec Kazimierz Górniczy Pętla - Porąbka - Klimontów - Dańdówka - Dębowa Góra - Sielec - Środula - Sosnowiec Zagórze Pętla

Ostatnio zmieniony przez bajlandooo674 2015-03-07, 14:10, w całości zmieniany 4 razy  

aso 

Wysłany: 2015-03-07, 12:32      Re: Propozycje nowych tras po przebudowie centrum Sosnowca

bajlandooo674 napisał/a:
Co wy na to, żeby po przebudowie torowiska w obrębie centrum Sosnowca, tramwaje zmieniły swoje trasy na inne?

Czyżby Sierotka Marysia przyniosła dwa koszyczki - z numerkami linii i nazwami pętli, zatem zaczynamy zabawę?

bajlandooo674

Wysłany: 2015-03-07, 13:32      Re: Propozycje nowych tras po przebudowie centrum Sosnowca

aso napisał/a:
bajlandooo674 napisał/a:

Czyżby Sierotka Marysia przyniosła dwa koszyczki - z numerkami linii i nazwami pętli, zatem zaczynamy zabawę?

Tak, zaczynamy. Jakoś podczas remontu katowickiego rynku, taki temat został założony...

skoti 
Obserwator T26 T27

Wysłany: 2015-03-07, 17:25      

Bezsensowny temat! I tak się nic nie zmieni. Jedynie linia 24 może być wydłużona ;)

scmbpst

Wysłany: 2015-05-08, 13:03      Re: Propozycje nowych tras po przebudowie centrum Sosnowca

bajlandooo674 napisał/a:
15 - Katowice Plac Wolności - Szopienice - Zawodzie - Sielec - Pogoń - Będzin Osiedle Zamkowe Pętla
Ta trasa akurat jest bardzo dobra, ponieważ z Katowic do Zagórza mamy przecież: 808, 811, 815, 835. A z Katowic do Będzina tylko 40 i 807, ewentualnie rzadko mamy 813, przydały by się Pesy na takiej trasie. :)

DW 
Administrator

Wysłany: 2015-05-09, 11:09      Re: Propozycje nowych tras po przebudowie centrum Sosnowca

scmbpst napisał/a:
bajlandooo674 napisał/a:
Ta trasa akurat jest bardzo dobra, ponieważ z Katowic do Zagórza mamy przecież: 808, 811, 815, 835. A z Katowic do Będzina tylko 40 i 807, ewentualnie rzadko mamy 813, przydały by się Pesy na takiej trasie. :)
Jest tylko taki jeden drobny szczegół. W Katowicach T15 z "osiemsetkami" nie ma żadnego wspólnego przystanku. Jedynie dwa autobusowe są w miarę w pobliżu tramwajowych - Piotra Skargi (z Dworcem PKP) i Hotel Novotel (z Graniczną). Poza tym linie te obsługują zupełnie inne rejony Katowic i części Sosnowca, a 835 nawet w Sosnowcu nie ma żadnego przystanku wspólnego z 15-stką.

Przemek 

Wysłany: 2015-05-10, 14:17      

Suuuper temat! To ja proponuję 24bis okrężna Sosnowiec PKP - Wspólna - Małachowskiego

888 

Wysłany: 2015-05-10, 14:27      

Trasa na Konsantynów i tak pozostaje już tylko atrakcją dla miłośników komunikacji, tak więc jaką kolwiek trasą tramwaj by nie jechał i tak pozostanie w czymś rodzaju egzotyki komunikacyjnej w Polsce.

pycio1400 

Wysłany: 2015-05-10, 14:58      

Przemek napisał/a:
Suuuper temat! To ja proponuję 24bis okrężna Sosnowiec PKP - Wspólna - Małachowskiego
Przemek i niech to obsługuje R4 :D

luki 
.:1408:.:Hagrid:.

Wysłany: 2015-05-10, 15:23      

pycio1400 napisał/a:
Przemek napisał/a:
Przemek i niech to obsługuje R4 :D
Jestem za :P

K - obsada z kamerki

Odpowiedz do tematu