W jakich miastach są Tramwaje?

Dyskusje na tematy odbiegające mniej lub bardziej od tematyki forum.
Wiadomość
Autor
Boryn
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2012, 12:50
Lokalizacja: Dzierżoniów

W jakich miastach są Tramwaje?

#1 Post autor: Boryn » 24 mar 2012, 12:53

Witam, w jakich miastach obecnie są Tramwaje, piszę pracę magisterską na ten temat i chciał bym wymienić wszystkie miasta w Polsce, gdzie aktualnie znajdują się tramwaje. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
KZKGaPowicz
Posty: 5835
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
Lokalizacja: Ruda Śląska

#2 Post autor: KZKGaPowicz » 24 mar 2012, 13:17

Tramwaje są w takich polskich miastach jak:
Częstochowa, Kraków, GOP (Katowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Czeladź, Mysłowice i Gliwice), Wrocław, Łódź, Warszawa, Elbląg, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Poznań. Trwa również odbudowa sieci tramwajowej w Olsztynie.
[scroll]Tramwaj = czyste powietrze nad miastem i więcej przewiezionych pasażerów niż autobusem!!![/scroll]

adam86
Posty: 928
Rejestracja: 31 maja 2008, 14:16
Lokalizacja: Chorzów

Re: W jakich miastach są Tramwaje?

#3 Post autor: adam86 » 24 mar 2012, 13:40

Boryn pisze:Witam, w jakich miastach obecnie są Tramwaje, piszę pracę magisterską na ten temat i chciał bym wymienić wszystkie miasta w Polsce, gdzie aktualnie znajdują się tramwaje. Proszę o pomoc.
Piszesz pracę na ten temat i nie potrafisz sam tego znaleźć? O bosz...
KZKGOP 1779

DW
Posty: 8055
Rejestracja: 13 lis 2006, 19:56
Lokalizacja: Sosnowiec

#4 Post autor: DW » 24 mar 2012, 13:41

Wszystkie miasta wypisane są w Wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tramwaj

W okolicach Łodzi tramwaje jeżdżą jeszcze po następujących miastach:
Pabianice, Ksawerów, Zgierz, Ozorków, Konstantynów Łódzki oraz wsi Lutomiersk.

Boryn
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2012, 12:50
Lokalizacja: Dzierżoniów

#5 Post autor: Boryn » 25 mar 2012, 12:28

Mam jeszcze do Państwa jedno pytanie, odnośne PKP, mogli byście wymienić mi wszystkie stacje PKP GŁÓWNE w Polsce, takie jak: Wrocław Główny, Poznań Główny, Iława Główna etc. pomijająć stacje kolejowe, takie jak Katowice Stacja Kolejowa.

Awatar użytkownika
Penny
Posty: 9369
Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
Lokalizacja: Chorzów

#6 Post autor: Penny » 25 mar 2012, 21:50

Boryn pisze:Mam jeszcze do Państwa jedno pytanie, odnośne PKP, mogli byście wymienić mi wszystkie stacje PKP GŁÓWNE w Polsce, takie jak: Wrocław Główny, Poznań Główny, Iława Główna etc. pomijająć stacje kolejowe, takie jak Katowice Stacja Kolejowa.
Polecam stronę www.kolej.one.pl lub Sitkol.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości